Оцініть матеріал

Електронні конструктори Znatok для дітей

Огляд електронних конструкторів серії Znatok для дітей віком від 5 років

Електронні конструктори Znatok для дітей

Шукаєте, чим зацікавити свою дитину? Ваші діти виявляють допитливість чи не в кожній сфері й категорії знань? Їх цікавлять причини та наслідки явищ, які є постійними й звичайними в нашому житті?

Ми пропонуємо до вашої уваги електронні конструктори Znatok для дітей віком від п'яти років. Вони зацікавлять будь-кого й дадуть змогу вивчити основні принципи роботи електричних і електронних схем.

Що найосновніше в дитячому конструкторі? Захопливість і веселощі! Робота зі Znatok буває швидкою, веселою, а іноді й галасливою. Можна ввімкнути й вимкнути світло за допомогою вимикача або свого голосу. А також створювати найпростіші електронні ігри, запустити вентилятор, видавати звуки з керованим світлом, зробити дверний дзвінок, пожежну машину або швидку допомогу, комп'ютер і багато іншого.

Усе, що потрібно це вибрати відповідний набір електронного конструктора Знаток з урахуванням віку та знань дитини.

У комплект входить базова сітка, яка є аналогом друкованої плати справжнього електронного пристрою, кілька десятків різних типів блоків і буклет з інструкціями. Ніяких інструментів на кшталт паяльника не потрібно, усі елементи просто й швидко з'єднуються на пластиковій сітці вручну.

Чи складно створювати схеми? Зовсім ні, адже навчання має бути простим і захопливим заняттям, чи не так? Для кожного проєкту передбачено докладні інструкції щодо збору й експлуатації. Все проілюстровано й пронумеровано, щоб ви знали послідовність монтування елементів.

Базова сітка дає змогу правильно розподілити блоки й утримувати їх на місці. Всі блоки мають колірне кодування та пронумеровані. Є блоки перемикачів, лампи, батарейний блок та інші. Для найскладніших проєктів вам потрібно до однієї години часу, найпростіші можна зібрати за кілька хвилин.

Чому ці набори такі популярні

Усі набори Знаток це простий і доступний спосіб для дітей дізнатися про принципи роботи багатьох пристроїв, що оточують нас у звичайному житті. Крім розуміння, як це працює, дитина починає вивчати базові елементи будь-якої електронної схеми та електричного кола: резистори, конденсатори, двигуни, батареї, послідовні й паралельні з'єднання.

Набори рекомендують для дітей віком від 56 років і старших усе залежить від ступеня їхньої підготовки. Є схеми з деякими дрібними деталями, вони, безумовно, не підходять для дітей молодшого віку. Однак немає суворих обмежень для віку: цілком можливо, що ваша 6-річна дитина легко впорається з наборами підвищеної складності після освоєння азів.

За допомогою конструкторів Знаток і діти, і дорослі можуть навчитися чогось нового разом. Це приголомшливий і корисний подарунок, який дасть вам змогу з користю провести вільний час із дітьми граючи та створюючи! Отримуйте важливі наукові знання, працюючи над безліччю цікавих проєктів!

Чим відрізняються конструктори Znatok

Електронний конструктор Znatok можна придбати в кількох основних різновидах, які відрізняються кількістю деталей у комплекті. Доступні варіанти, що дають змогу зібрати на одній платі 180, 320 або 999 схем.

Безумовно, варто пам'ятати, що багато схем в основі повторюють одна одну, відрізняючись лише кількома деталями, однак для розуміння загальних принципів побудови сучасних електричних ланцюгів це також важливо.

Конструктори Znatok сучасні розвивальні продукти, які можна використовувати з раннього віку. Найпростіші моделі електронних схем зберуть навіть діти 56 років, вивчаючи базові принципи взаємодії основних елементів.

Які особливості цих конструкторів? Насправді всі переваги оцінять ті батьки, які отримали інженерну освіту. Ще 1520 років тому для створення найпростішої електричної схеми вам знадобився б громіздкий паяльник, припій, каніфоль і десятки компонентів.

Зробити звичайний світловий індикатор, будильник, логічну схему чи будь-яку іншу конструкцію було непросто: потрібні навички, досвід і вміння поводитися з певними інструментами. Тепер навіть дитина за кілька хвилин може створити аналоги деяких поширених приладів, використовуючи конструктори серії Знаток.

Сучасні методики не потребують спаювання деталей, тому, використовуючи одні й ті ж елементи з одного набору, можна робити багато цікавих і пізнавальних моделей-схем, які ознайомлюватимуть ваших дітей із захопливим світом електроніки й електротехніки.

Щоб конструкція запрацювала, слід придбати батарейки формату АА. Ми не рекомендуємо використовувати акумуляторні батареї, бо якщо елементи скласти неправильно, окремі з них можуть бути пошкоджені. Звичайні батарейки не входять у комплект конструктора, тому їх купують окремо.

Znatok електронний конструктор, який сьогодні доступний у 8 варіантах з урахуванням різної складності. Виробник рекомендує такі набори для навчання дитини віком 614 років, причому можна використовувати конструктор ЗНАТОК і в домашніх умовах, і в школі.

Що вибрати для початку

Якщо ви тільки починаєте ознайомлюватися з електротехнікою та електронікою, зверніть увагу на набори початкового рівня:

Перші два набори серій А і В дадуть змогу вашій дитині вивчити основи і принципи складання найпростіших мікросхем. Після освоєння вона зможе зібрати не менше 15 цікавих електросхем, як-от:

 • ліхтарик на світлодіодах;
 • вентилятор, що реагує на температуру;
 • магнітна пастка;
 • найпростіша звукова схема.

Комплекти серії С є мають вищий рівень із погляду функціональності. Вони містять уже 34 основні схеми, за допомогою яких можна створювати більше трьох десятків унікальних проєктів, серед яких цілком функціональне радіо і світломузична установка.

Підвищений рівень

Освоїли набори для початківців і бажаєте рухатися далі? Наступні за складністю конструктори Знаток на 180 і 320 схем. У цих комплектах уже можна побачити елементи й деталі, які є основними складниками більшості серйозних «дорослих» електронних пристроїв.

Конструктори Знаток на 180 схем ціною близько 947 гривень на сайті «Розетка» дають змогу збирати робочі пристрої п'яти основних категорій:

 • логічні елементи;
 • електронні ігри;
 • сигналізації для охорони;
 • автоосвітлення;
 • дзвінки з музикою.

За допомогою такого конструктора дитина створить схему для функціонального дверного дзвінка зі світломузичним ефектом. Крім того, можна цілком правдиво зімітувати звуки ігрових автоматів, пістолетні й кулеметні постріли, а також зіграти композицію з улюбленого фільму всесвіту «Star Wars» або відтворити світлові й звукові ефекти космічних перестрілок.

Конструктор Знаток на 320 схем (вартість на сайті «Розетка» 1 286 гривень), крім пристроїв п'яти зазначених категорій, дає змогу створювати радіосхеми. Водночас дитина може керувати створеними приладами, використовуючи бездротовий зв'язок або потік повітря.

Що можна зробити з конструктора Знаток на 320 схем? Усі зазначені пристрої, а також такі нові гаджети:

 • музичний метроном;
 • мініліхтар;
 • радіоприймачі різного типу та діапазону;
 • мінітелеграф;
 • підсилювач звуку;
 • мегафонний пристрій і багато іншого.

Подальшим логічним завершенням лінійки конструкторів Знаток є набори на 999 схем. Як зазначає сам виробник, усі вони відрізняються масштабністю функціоналу, водночас їхня вартість (1 359 гривень) не сильно різниться від попередніх варіантів.

Якщо конструктори на 180 і 320 схем належать до категорії «ігрових», то набори на 999 схем є повноцінним засобом навчання, який рекомендовано Міністерством освіти для використання у школах, ліцеях та профільних навчальних закладах під час вивчення основ фізики й електротехніки.

Конструктори Znatok 999 схем максимум користі й функціоналу

Цей набір є оптимальним за складністю і функціоналом, тож діти можуть на практиці вивчити такі розділи фізики і техніки:

 • електрика;
 • електротехніка;
 • електроніка.

На додаток до попередніх моделей цей конструктор дає дитині змогу зібрати й досліджувати ще кілька пристроїв:

 • світлову музику;
 • найпростіший детектор брехні;
 • робочу азбуку Морзе.

Не проблема створити на платі такі функціональні прилади, як-от: мініамперметри, апарат для вимірювання рівня шуму, будильник, який сигналізує про запрограмований час, а також цілком робочий цифровий диктофон, що дає змогу записувати розмови й відтворювати їх.

Набори Знаток на 999 схем містять усі можливі складники. Крім того, вони мають докладний опис для проведення десятків практичних занять на такі теми:

 • типи батарейок і акумуляторних блоків;
 • види перемикачів і принципи їхньої роботи;
 • лампові та світлодіодні джерела світла;
 • електричний двигун;
 • основи роботи генератора;
 • опір постійний і змінний (резистори й реостати);
 • варіанти з'єднань елементів у ланцюзі;
 • види провідників, напівпровідників і діелектриків;
 • індуктивні котушки;
 • пристрої для електричних вимірювань та багато іншого.

Ваші діти дізнаються про те, для чого потрібні і який вигляд мають радіомікрофони, гучномовці, радіоприймачі, диктофони. Вони навчаться візуально розрізняти окремі компоненти електронної плати, серед яких конденсатори, діоди й транзистори, резистори, тиристори та інші логічні елементи.

Електронний набір Знаток «Для школи і дому» дасть вашій дитині змогу почати пізнавати світ електроніки та електротехніки з раннього віку. Водночас виробник гарантує повну безпеку, надійність і взаємозамінність кожного елемента, що входить у комплект.

Усі електронні конструктори Знаток виробляють із якісних екологічно безпечних матеріалів, а окремі компоненти можуть використовуватися багаторазово, надійно з'єднуючись і даючи змогу збирати різні схеми на платі безліч раз.

Гість
Оцініть матеріал