Підготовка до школи

Підготовка до школи

(9)

Підготовка до школи чи як підготувати дитину до школи

Підготовка дитини до школи - одна з головних подій у житті батьків. Кожні мати та батько хочуть, щоб їх діти були кращими та розвиненими, потрапили у хороший клас і вчилися на відмінно. У цьому їм допоможе дошкільна підготовка вдома та наші рекомендації.

На сайті childdevelop.com.ua Ви знайдете дуже багато інформації про підготовку до школи. Пам'ятайте, найважливіше це психологічна готовність цілий день проводити за партою і вивчати щось нове. В даному розділі розміщені спеціальні статті як підготувати дитину до школи, про те, як розвинути її навички та вміння. Можливо цьому Ви вчили її ще з народження, і особлива підготовка до школи не потрібна. Уміння писати, читати, рахувати вона отримає на уроках дошкільної підготовки або у спеціальних класах. Ваше завдання надати допомогу в розвитку якостей, що сприяють швидкому та якісному навчанню.

Готуємося до школи - напуття та кращі поради для батьків

Головні поради для батьків від сайту Childdevelop:

1. Підготувати дитину духовно, вивчити її поведінку в соціумі та допомогти впоратися з комплексами, проблемами.

2. Не тисніть на своє дитя новими предметами, вивчення найкраще проходить в ігровій формі. Навіть малювання паличок можна цікаво піднести у вигляді смішного віршика чи історії. Адже ми готуємося до школи легко і не потрібно щоб у дитини було негативне до неї ставлення з самого початку.

3. Щоб розвинути посидючість та уважність потрібно, зацікавити дитину процесом: зайнятися разом ліпленням з пластиліну, спекти з тіста разом улюблені пиріжки. І все супроводити цікавими історіями.

4. У статтях Підготовка дітей до школи часто пишуть, що навчання можна проводити від вивчення важкого до легкого, але для більшого відсотка дітей це нездійснене завдання і у них можуть опуститися руки.

5. Вибирайте методики навчання індивідуально. Дошкільне навчання вдома дуже важливе, навіть якщо воно ведеться в спеціальних групах чи садках.

Підготовка до школи вдома організовується з 6 років, але Ви можете з самого народження по крупинці вкласти всі якості, вміння та знання, необхідні не тільки для вступу до школи, але і для подальших звершень. Сподіваємося, що інформація як підготуватися до школи розміщена у цьому розділі допоможе виростити майбутнього генія!