Оцініть матеріал

Як через минуле зрозуміти себе нинішнього?

Не обов'язково з дітьми робити те, що робили з вами, можна відкинути все, що не стало в пригоді

Як через минуле зрозуміти себе нинішнього?

Ця книжка для батьків, які не тільки люблять своїх дітей, а й хочуть, щоб вони їм подобалися. Так-так, діти часто не подобаються та дратують. Книжка “Шкода, що мої батьки про це не знали” саме про це.

“Я відкриваю рот і чую слова моєї матері”. Звичайно, якщо це слова, від яких ви почуваєтеся бажаними, улюбленими й захищеними, усе чудово. Тільки здебільшого буває навпаки.

Ми тільки ланка в ланцюзі, за нами тисячоліття, а після нас хтозна скільки ще... Гарна новина: ви можете надати нової форми своїй ланці, а це поліпшить життя ваших дітей та їхніх дітей. Не обов'язково робити те, що робили з вами, можна відкинути все, що не стало в пригоді.

Варто розпакувати й перетрусити валізу своїх дитячих спогадів, подивитися, що з вами відбувалося, що ви при цьому відчували і що відчуваєте зараз. Добре порившись у своєму минулому, покладіть у скарбничку тільки потрібне.

Найчастіше погляд назад загрожує емоційним дискомфортом.

Багато з того, що ми успадкували від стилю виховання наших батьків, поза межами нашого усвідомлення. Тому іноді так важко визначити, реагуємо ми тут і зараз на поведінку дитини, або ці реакції закорінені в минулому.

Розглядати й розуміти себе самого важко, але якщо ми усвідомлюємо, що наше “Я” зараз відбивається в наступному поколінні, це може стати творчою роботою. Виправляти помилки власних батьків під час перенесення моделей стосунків із дітьми благородне завдання. Книжка Філіппи Перрі може відповідно налаштувати для такої творчості.

Гість
Оцініть матеріал