Дистанційний курс «Виховання дитини до п’яти років»
Рейтинг
69

Унікальний дистанційний посібник для батьків з догляду за дитиною й дошкільного виховання

Дистанційний курс «Виховання дитини до п’яти років»

Народження дитини – це завжди подія, причому настільки масштабна, що багато майбутніх батьків забувають про все на світі, а про правильне виховання дітей згадують лише тоді, коли виникають проблеми. Звіcно ж, ви згодні з тим, що «так не можна», і треба заздалегідь знати, які труднощі можуть підстерігати вас на цьому шляху.

На жаль, уроки виховання дітей, які зараз пропонуються батькам, влаштовують не всіх і не завжди. Та й де взяти час відвідувати їх? До того ж вартість цих курсів для більшості сімей зазвичай досить висока. А матеріал, вільно доступний в Інтернеті, часто дуже суперечливий або, навпаки, демонструє якусь одну точку зору, тоді як вам необхідно мати повну й об'єктивну картину.

Саме тому вам рекомендується універсальний курс матеріалів про розвиток дитини з народження до п’яти років – унікальний посібник з питань догляду за дитиною та дошкільного виховання, який містить усі необхідні знання та практичні рекомендації. Ви отримаєте все найважливіше про виховання дітей!

Курс складається із 26-ти уроків (тринадцять навчальних журналів). Ви не тільки вивчите теорію, а й будете практикуватись разом з дитиною, виконуючи домашні завдання та вирішуючи проблеми на прикладі конкретних життєвих ситуацій. Хочете переконатися, що матеріал буде для вас корисним? Тоді завантажте безкоштовний пробний урок курсу.

Курс, присвячений дітям-дошкільнятам, допоможе вам у такій, здавалось би, дуже природній, але завжди новій і складній справі, якою є виховання дитини. Проблематика курсу включає найбільш важливі та актуальні питання виховання й розвитку дітей з народження до п’яти років: фізичний розвиток; розвиток інтелекту, природних і творчих здібностей, пам'яті, уваги, емоційної сфери; формування вольових звичок і розвиток мови; формування мотиваційної сфери та пізнавальних інтересів.

Курс цікавий тим, що має яскраво виражену практичну спрямованість. Тому на кожне запитання, яке вас цікавить, ви отримаєте конкретні практичні поради та рекомендації, опануєте практичні методики та прийоми виховання й розвитку дитини-дошкільника.

Курс «Виховання дитини з народження до п’яти років» стане вашим добрим порадником у непростій справі виховання дітей, подарує вам цікаві відкриття, а найголовніше – зробить ваше спілкування з дитиною наповненим і радісним.

Для того щоби зрозуміти, що ж конкретно дасть вивчення цього дистанційного курсу, пропонуємо прямо зараз завантажити безкоштовний пробний урок та пересвідчитись у його якості.

Оцініть публікацію
Рейтинг статті: 4.3 з 5 на основі 16 оцінок.

Розвиток дитини
19.03.2015

iHerb
Генератори практичних завдань
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів


Вітаємо, Ви підписані! Отримайте листа та активуйте розсилку