Запитання-відповіді
Якщо ви хочете надати відповідь на запитання іншого користувача, ви можете зробити це натиснувши посилання «Відповісти» під конкретним запитанням. За всі запитання та відповіді можна голосувати поставивши «+» чи «-», що додає рейтинг конкретному користувачу та збільшує довіру до його відповідей. Також ви можете відправляти скарги адміністрації сайту на запитання та відповіді інших користувачів, щоб зробити це необхідно натиснути «X» в правому верхньому кутку конкретного запитання чи відповіді. Для того щоб відповідати на запитання необхідно зареєструватися.
Аватар
Запитання
Иванна Белевцова
річний доступ 

річний доступ це який мається на увазі термін, з моменту оплати і до наступного року цього ж числа

nop
ыва 

ываыва

4elsy
Питання по завданням 

Доброго дня. Комплект "Програма підготовки до школи" просто шикарний. Але в мене викликало сумніви певне завдання: етап 5, розділ логіка, завдання "визначаємо вагу тварин". Яким чином з ним може впоратись дитина, яка тільки вивчила цифри до 10? Як вона зрозуміє, що таке 42, 97??? І ще одне запитання. На знаходження схожостей, відмінностей і пар завдання є, чого немає жодного завдання на тему "Знайди зайве"? Дякую за відповідь.

Оля Савченко
підготовка до школи 

доброго дня)) підкажіть як одержати доступ до завдань програми підготовка до школи, дякую

Valentina Tsiganok
Як заробляти рейтинг на сайті? 

Як заробляти рейтинг на сайті та на що він впливає?

Людмила
Как скачать "Творчі завдання"?. 

У меня не открываются скачаные материалы.

Elena Yurieva
Термінологія в фізиці 

Як правильно? "Позитивні та негативні заряди" або "додатні та від'ємні заряди"

Тетянка
Підручники за новою програмою 

Недостатньо підручників за новою програмою. Цю проблему можна било би вирішити, як би вони були у електронному вигляді. Але на сайтах є тільки демоверсії. Як можна вирішити питання розміщення підручників у мережі у повному варіанті?

Лена
Какие справки нужны для детского сада 

В сентябре собираемся в первый раз в садик, какие медицинские справки или анализы нам нужны, подскажите, пожалуйстаВітаємо, Ви підписані! Отримайте листа та активуйте розсилку