LEGO — джерело натхнення для дітей
Рейтинг
16

Інтернет-магазин дитячих товарів «Казка» пропонує батькам широкий асортимент «LEGO DUPLO»

LEGO — джерело натхнення для дітей

Гра це найкращий спосіб навчання дітей дошкільного віку, а серія іграшок «LEGO DUPLO» надає безліч ігрових можливостей. Тому, саме час почати знайомство вашої маленької дитини з LEGO.

Ваша дитина, як і всі інші, вчиться за допомогою гри. З розвитком уяви приходить бажання «ходити до магазину», «влаштовувати чаювання» або «водити великі автобуси». Звичайно ж, вигадані автобуси. Копіювання дорослих і їх поведінки допомагає дитині дізнатися більше про цей світ.

Швидше за все, ваша дитина почне складати з кубиків «LEGO DUPLO» невеликі вежі і, згодом, буде руйнувати їх та будувати заново. Таким чином, ваша дитина говорить про те, що «практика веде до досконалості». Така практика призведе до більш творчого конструювання та кращому розумінню форм і кольорів.

Також за допомогою LEGO ваша дитина полюбить тварин, разом з «Кроликом» і його друзями, їй сподобаються історії та бесіди про те, де вони живуть і що їдять.

Компанія LEGO займається розробкою дитячих іграшок вже 44 роки і тому знає, що діти певної вікової групи будуть робити з іграшками, ще до того як вони самі це дізнаються.

Ознайомитися з продукцією LEGO на сайті Інтернет-магазину «Казка»>>>

Оцініть публікацію
Рейтинг статті: 4 з 5 на основі 4 оцінок.

Розвиток дитини
02.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів


Вітаємо, Ви підписані! Отримайте листа та активуйте розсилку