З раннього віку дітям дають розмальовки різної складності. Розмальовки фігур в ігровій формі знайомлять з геометрією. З дитинства вони можуть прикрашати великі і не дуже, геометричні фігури. Не бійтеся коректувати дитину, для того щоб вона не виступала за межі. Для цієї мети відмінно підійдуть практичні завдання, розміщені тут. Використовуючи їх на практиці, малюк швидко навчитися якісно розфарбовувати, що позитивно позначиться на дрібній моториці і почерку.
Дітям старшого віку можна давати завдання на штрихування під певним кутом і проміжком між штрихами. Вправи ознайомлять з такими поняттями, як величина, діаметр, радіус. Далі можна попросити розфарбувати конкретні фігури в один колір. Такі завдання у нас теж є.
Вивчити фігури з дитиною і підготувати його до школи з нами набагато легше і простіше!
Представлені завдання включають в себе кілька головних функцій, що допоможуть засвоїти характерні риси різних геометричних фігур, повправлятися здібностям рахувати до чотирнадцяти (в трапеції) і здатності порівнювати. Крім того, будуть розвиватися: увага, мислення, пам'ять, координація рухів. Дитині потрібно розфарбувати всі запропоновані фігури, різними способами, підраховуючи або зіставляючи величини.
Розмальовка геометричні фігури підготує до навчання в школі. Різні кола, квадрати, кораблики та машини, цілі картинки об'єднані в розмальовці, де навіть маленькі деталі - геометричні фігури. Дітки захоплено їх заштриховують, долучаючись до цікавої геометрії світу, що їх оточує.
Дітям до трьох років також підійдуть розмальовки, в яких треба малювати пальцями. Необхідно звернути увагу на наступне:
До 4 років здатність розфарбовувати і старанність поліпшуються, дитина приступає розмальовувати малюнки повністю. Однак виступати за контури ще важко. У 5-6 років деталі діти прорисовують акуратніше. Безумовно, дана здатність умовна, вона може служити зразковим орієнтиром.
Найперше, чого зобов'язана навчиться дитина - правильно тримати олівець, ручку, фломастер. Даний досвід їй дуже знадобиться, наприклад, в школі. Так як в разі якщо на початковій стадії формується неправильний захват, рука почне швидко втомлюватися і з поставленим завданням буде важко впоратися. Привчати правильному захопленні краще за допомогою розмальовки для малюків геометричні фігури.
Коли малюк трохи освоїться, дайте йому кілька наших вправ. Поясніть, що за межі виступати не слід, потім на прикладі покажіть, як правильно це робиться. Спочатку направляйте рукою. У разі якщо дитині не подобається розфарбовувати, а більше спостерігати, частіше демонструйте як Ви самі це робите. Дитина сама згодом захоче самостійно прикрашати картинки.
Розмальовки для дітей Геометричні фігури - це не тільки можливість дитині навчитися малювати, це простий та цікавий метод ознайомити його з геометричними фігурами. Трикутники, квадрати, овали та трапеції, зображені на картинках розмальовки, як в сукупності простих геометричних фігур, так і представлених у вигляді тварин, людей, корабликів, будиночків та ін. Розфарбовуючи всі ці малюнки, дитина з легкістю навчиться відрізняти різні елементи та відповідати на зіставлені з ними питання.
Розмальовки фігур у нас представлені у вільному доступі. Для цього лише необхідно пройти нескладну ресторацію на нашому сайті.
Facebook |
Twitter |
Google |
Новинки та акції на твій e-mail
Вітаємо, Ви підписані! Отримайте листа та активуйте розсилку