Генератори завдань

Генератори завдань

(21)

Скористайтесь генераторами практичних завдань для дітей та створіть індивідуальні завдання для своєї дитини або для цілого класу учнів.

Ці генератори практичних завдань дозволяють створювати та відразу роздруковувати завдання для дітей різного віку з математики, читання та письма за заданими параметрами.

Генератор практичних завдань для дітей

Кожні батьки повинні вірити в успіх своєї дитини, в її сили та потенціал. Перевіряти успіхи своїх дітей у навчанні, а також допомогти краще засвоїти і закріпити будь-який шкільний предмет батьки можуть за допомогою генератора практичних завдань для дітей. Він був створений з метою спрощення процесу вибору потрібних матеріалів для навчання як вдома, так і в дитячому садку, початкових класах у школі. Генератор практичних завдань - відмінний помічник для батьків, опікунів, вчителів та вихователів.

Що таке генератор практичних завдань

Уявіть собі ситуацію. Ваша дитина скоро піде у школу або вже вчиться у початковому класі. Дітей в цьому класі чимало, і вчитель просто фізично не зможе приділити всім належної уваги. Тут на допомогу, як раз і прийде генератор завдань. На сайті Childdevelop легко можна отримати таку можливість, як створення індивідуальних завдань для дітей, підібравши потрібну складність завдань і їх кількість. З будь-якої необхідної теми: прописи, завдання з математики, завдання з кросвордами і т.д.

На нашому сайті Childdevelop знаходиться автоматичний генератор завдань для дошкільнят та учнів початкових класів. У ньому можна легко, самостійно згенерувати завдання будь-якого рівня складності в режимі онлайн.

Наприклад, генератор математичних завдань (віднімання, додавання, множення, ділення). Тут потрібно всього лише вести приклад завдання. Програма сама вирахує складність і згенерує скільки завгодно подібних, але різних (унікальних) прикладів. Завдання генеруються відразу на аркуші в клітинку, що дає додаткову можливість дитині вчитися виводити правильно цифри.

Генератор завдань для прописів працює за таким же принципом. Роздрукуйте скільки завгодно завдань, щоб малюк вчився виводити букви.

Підібравши потрібні завдання, завантажте їх у нас абсолютно безкоштовно та роздрукуйте у себе на принтері. За бажанням, з готовими відповідями. Таким чином, немає потреби купувати додаткові задачники та посібники, а також оплачувати послуги репетиторів. Тому що можна самостійно створити завдання для дитини, допомагаючи їй посилитися у потрібній темі.

Генератор практичних завдань та переваги його використання

Генератор практичних завдань необхідний для:

1) Вчителів дошкільних та початкових класів для яких дійсно важливо, щоб їх підопічні вчилися мислити та рахувати в умі. Вони можуть створити завдання для дитини і не турбуватися, що відповіді на них вони спишуть у розв'язнику.

2) Батькам, які хочуть, щоб їхні діти краще закріплювали набуті знання. Незамінним буде, якщо вони вирішили віддати свою дитину у школу з поглибленим вивченням предметів.

3) Учителям середніх та старших класів.

Завантаживши завдання з нашого сайту та займаючись по ним з дитиною, мами і тата отримують чудову можливість бути впевненими в її майбутньому. А для вчителів генератор практичних завдань буде справжньою знахідкою так як кожен урок буде різноманітним та цікавим для дітей.