Математика для дошкільників

(604)

Математика для дошкільнят (3, 4, 5, 6 років). Найновіше

Використовуючи цікаві завдання розділу «Математика для дошкільнят» на платформі сайту Childdevelop.com.ua можна допомогти своєму малюкові отримати базові математичні знання. При цьому одночасно розвивати і інші важливі навички та вміння. А саме:

 • логіку;
 • увагу;
 • зосередженість;
 • моторику;
 • пам'ять;
 • мову.

За допомогою практичних завдань різних сюжетів, таких як «Числовий лабіринт», «Малюємо геометричні фігури», «Запиши час», «Барвистий рахунок» та ін. можна без проблем допомогти дитині отримати необхідні вміння.

Захоплююча математика для дошкільнят. Найновіше

Знання психосоматичних особливостей дітей 4-7 років дозволяє якісно впливати на результативність занять математикою. Нашими авторами при підготовці вправ, були враховані всі ці нюанси і була складена цікава математика для дошкільнят.

Вона розвиває:

1) Увагу

В 4 роки важко утримувати увагу більше 2-7 хвилин. Використовуючи вправи «Пара без пари», «Рахуємо яблука», «Уважний пастух, «Розмальовка по цифрам» - робимо цікавою математику для дошкільника. В межах одного робочого листа, перестрибуючи з рахунку на розмальовку, міняємо завдання.

Поступово подовжуючи час заняття. З 6-7 років частіше використовуйте прописи, наприклад, «Пишемо цифру 5», «Зимова симетрія. Домалюй сніжинки», «Пишемо і рахуємо». У старшій групі можна займатися по робочим зошитам (їх теж можна завантажити на нашому ресурсі).

2) Пам'ять

Пройшовши матеріал, поверніться до цієї теми через 4-5 занять по іншій тематиці, закріплюючи пройдене. Якщо спочатку займалися по робочому зошиту, то повторюючи, пробуйте інші форми. Наприклад, ігралочку-развивалочку, «Веселі гусенички» де необхідно згадати пропущені цифри, або «Знайди цифри», де вони в довільному положенні ховаються від малюка. Проговарюйте чітко умови задачі задіюючи елементи розвитку мови. Це полегшує запам'ятовування.

3) Наочність

Математика для дошкільнят в картинках, образах, покращує сприйняття курсу. Образне, просторове мислення ще не розвинене. Дорога для нього - це зрозуміло. Дорога одна коротше, інша довше, і ведуть обидві до будиночка бабусі Червоної Шапочки - абстрактно. На зображенні-завданні «Дорога. Цифра 4» готовий образ, доступний сприйняттю дитини. Бачить - розуміє - виконує.

Старшим дошкільнятам можна готувати презентації з картинок-загадок.

4) Емоції

Суха подача матеріалу дитиною не сприймається. Уроки математики для дошкільника за програмою, з використанням наших завдань викликають позитивний емоційний відгук. Казкова подорож, в пошуках кола, трикутника або квадрата, набагато веселіше і міцніше запам'ятовується.

Допомога батькам від порталу Childdevelop. Найновіше

Використовуючи рекомендації авторів, батькам під силу прищепити інтерес до математики дошкільнику. На майданчику нашого ресурсу можна:

 • завантажити вправи;
 • займатися онлайн;
 • скласти робочий зошит з роздрукованих карток;
 • скласти завдання самостійно (генератор завдань);
 • зареєструватися і користуватися посібниками безкоштовно.

На порталі можна ознайомитися з порадами, практичними рекомендаціями психологів і педагогів. Головне, не зупинятися перед труднощами. У віршах, казках, грі - відкрити дивовижний світ математики для дошкільника «від а до я».