Оцініть матеріал

Клініки «Люмі-Дент» подбають про здоров'я ваших зубів

Клініка забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта в наданні стоматологічної допомоги

Клініки «Люмі-Дент» подбають про здоров'я ваших зубів

Часто бажанням мати здорові зуби й красиву посмішку перешкоджають захворювання зубів, ясен або інші проблеми ротової порожнини. І коли виникає необхідність зайнятися лікуванням або протезуванням, на перший план виходить пошук оптимальної стоматологічної клініки в Києві.

Здавалося б, нічого складного, зубних кабінетів і клінік багато, варто лише записатись та піти на прийом. Але ж кожен хоче знайти ту клініку, яка пропонує пацієнтам дійсно якісні стоматологічні послуги відповідно до тенденцій і досягнень у сучасній стоматології. У першу чергу, це інноваційне обладнання, нові технології, високоякісні видаткові матеріали.

Усіма вищезгаданими ресурсами характеризуються стоматологічні клініки «Люмі-Дент» в Києві.

Історія «Люмі-Дент»

Усе починалося у 2013 році з відкриття стоматологічної клініки, яка продемонструвала пацієнтам абсолютно новий підхід до стоматологічних послуг, а дитяча стоматологія Люмідент вийшла зовсім на інший рівень сервісу. Пацієнти першої клініки змогли на своєму досвіді оцінити, що всі страхи, пов'язані з відвідуванням стоматолога, є необґрунтованими, а можливості лікування і відновлення зубів просто перевершують усі очікування.

За роки розвитку і розширення «Люмі-Дент» зросла до однієї з найбільш технічно оснащених стоматологій, що мають свої клініки в різних районах Києва у кроковій доступності до станцій метро, і отримала велику популярність не тільки у мешканців і гостей Києва, а й у зарубіжних клієнтів.

Можливості клініки

Мережа «Люмі-Дент» – одна з небагатьох професійних клінік у Києві, яка має не лише лікувальні кабінети, а й чотири хірургічних відділення для проведення різних оперативних втручань, включаючи:

 • імплантацію зубів;
 • видалення складних зубів мудрості;
 • видалення кістозних утворень і т. ін.

Наданням допомоги пацієнтам та їх обслуговуванням займається злагоджений колектив лікарів та персонал, що нараховує більше 300 чоловік.

Завдяки спільній роботі терапевтів, ортопедів (протезистів), ортодонтів, хірургів, пародонтологів наші пацієнти мають можливість:

 • отримувати широкий спектр якісних стоматологічних послуг за доступними цінами;
 • позбавлятися від проблем будь-якої складності в максимально комфортних умовах, без болю й дискомфорту, що дуже актуально для дітей (більше - за посиланням);
 • проходити необхідні процедури в умовах повного знеболення.

За час існування мережі клінік «Люмі-Дент» клієнти встигли оцінити можливості та відмінності від інших установ, що працюють у даному напрямку. Колектив йде шляхом постійного вдосконалення і готовий вам це довести.

Послуги

Перелік послуг, пропонованих клініками «Люмі-Дент», дозволяє пацієнтам вирішувати практично всі стоматологічні проблеми. Основні напрямки діяльності включають:

 • високоточну діагностику із застосуванням цифрового обладнання;
 • консультаційну підтримку;
 • видалення зубів;
 • естетичну стоматологію;
 • всі види протезування, включаючи імплантацію зубів;
 • терапевтичну стоматологію;
 • виправлення прикусу у дорослих і дітей з застосуванням різних методів, які підбираються індивідуально.

Ознайомитися з усім переліком стоматологічних послуг і цінами на них можна на сайті клінік «Люмі-Дент».

Чому клієнти обирають клініку?

Про популярність клінік говорить велика клієнтська база і позитивні відгуки пацієнтів, які публікуються на сайтах. Довіру людей клініки «Люмі-Дент» заслужили завдяки низці переваг, за якими пацієнти оцінюють роботу лікарів:

 • високий професіоналізм досвідчених і кваліфікованих стоматологів, які мають досвід стажування в кращих клініках Європи та США;
 • уважне ставлення і висококласний сервіс, який гарантує якісний результат без болю та інших неприємних відчуттів;
 • доступна вартість послуг у широкому ціновому діапазоні з діючими акціями та знижками, що дозволяють отримувати якісні стоматологічні послуги людям з різними фінансовими можливостями;
 • швидка стоматологічна допомога при гострому болю в зубі або інших проблемах, які потребують термінового втручання лікаря;
 • максимальний комфорт під час перебування пацієнтів у клініці, який забезпечується роботою спеціально навченого, уважного персоналу.

Кожен пацієнт клінік «Люмі-Дент» має персонального консьєржа, який супроводжує його протягом усього періоду перебування в клініці. Завдяки цьому ви будете знати, коли ви підете на прийом до лікаря для проведення лікувальних процедур, примірки або установки протезів / імплантів і т. ін.

Клініка забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта в наданні стоматологічної допомоги та послуг на високому рівні обслуговування.

Тищенко Наталія

Гість
Оцініть матеріал