Практичні завдання

Практичні завдання

(8561)

Розвиваючі завдання для дітей

Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі.

Розвиваючі завдання для дошкільнят можна придбати в книжковому магазині, а можна скачати онлайн безкоштовно на сайті childdevelop.

Щоб організувати домашню студію розвитку Вашої дитини, досить роздрукувати файли, підготувати канцелярське приладдя, виділити трохи вільного часу.

Вибір розвиваючих завдань для дітей

Вибираючи розвиваючі завдання для дітей 3 років, найкраще орієнтуватися на інтереси майбутнього розумника, рівень його посидючості, концентрації, активності. Не варто примушувати малюка до роботи над завданнями, важливо, щоб він сам виявляв інтерес та ініціативу. У перший раз не варто навантажувати великою кількістю завдань, важливіше прищепити йому інтерес до занять в ігровій формі. Розвиваючі завдання для малюків повинні бути барвистими, веселими, захоплюючими.

Дітям більш старшого віку можна вибрати складні і об'ємні заняття, використовувати в одному уроці завдання на розвиток дрібної моторики, уяви і логічного мислення.

Існують розвиваючі завдання для дітей (3, 4, 5, 6, 7, 8 років) таких типів:

  • математичні, вивчення основ усного та письмового рахунку;
  • вивчення поняття час, пір року, днів тижня;
  • знайомство з алфавітом;
  • логічні ланцюжки;
  • знайомство зі світом рослин і тварин;
  • закріплення матеріалу, вивченого в школі, тощо.

Розвиваючі завдання для першокласників допоможуть адаптуватися до школи

Адаптація до школи або дитячого садка - складне завдання для дитини та її батьків. Для зниження стресу у малюка можна користуватися ігровим методом. Ігри в уроки математики, читання або природознавства налаштують на навчальний процес. Для створення більш природної атмосфери можна запросити друзів непосиди приєднатися до ігрових уроків. Надалі розвиваючі завдання для дітей навіть можуть стати основою невеликого домашнього бізнесу з організації клубу дитячих ігрових занять. Можна залучати до процесу навчання старших дітей у ролі вчителя, це зміцнить зв'язок між братами і сестрами і дозволить старшим проявляти лідерські якості, підвищить рівень відповідальності. Оригінальний підхід до навчання, ігрова форма і гарний настрій учня і його мами неодмінно матимуть добрі результати в підготовці до школи і створять міцну базу для успішного навчання.

Усі завдання можна роздрукувати

Завдання для дитини на папері завжди більш комплексне і допомагає дитині розвивати відразу декілька важливих навичок, тому друкувати завдання для дітей дуже важливо. Всі завдання розміщені в даному розділі можна скачати і роздрукувати на чорно-білому або кольоровому принтері.

Завдання для дітей різного віку: