Сприяйте інтелектуальному розвитку вашої дитини!

Завантажуйте будь-які матеріали сайту швидко та без обмежень!


ЗНИЖКА

10%

до 15 квітня

ПРЕМІУМ 30 ДНІВ

99 грн  89.1 грн

ОТРИМАТИ ДОСТУП

оплата онлайн

Всього за 2.97 грн на день:

ЗНИЖКА

40%

до 15 квітня

ПРЕМІУМ 1 РІК

599 грн  359.4 грн

ОТРИМАТИ ДОСТУП

оплата онлайн

Всього за 0.98 грн на день:

ОПЛАТА ПО РАХУНКУ

Преміум доступ
для шкіл та
організацій

ПРЕМІУМ 1 РІК

 599 грн 

ОТРИМАТИ РАХУНОК

оплата по рахунку

Всього за 1.64 грн на день:


Приєднуйтесь до тисяч батьків та вчителів, які використовують матеріали сайту «Розвиток дитини»

Сайт «Розвиток дитини» пропонує велику кількість практичних завдань з формування академічних навичок (читання, письмо, рахування та інші), а також різноманітних експериментів в різних галузях науки (фізика, хімія, біологія і т.ін.). Завдання розроблені для ефективного розвитку логічного мислення дитини та її когнітивних функцій, а також розвитку ерудиції, кмітливості і гнучкості розуму.

Завантажуйте та роздруковуйте необхідні завдання за кілька секунд отримавши безлімітний доступ до всіх матеріалів сайту. Для ознайомлення з матеріалами сайту деякі завдання доступні безкоштовно, ви можете завантажити до 10 таких практичних завдань.

 

УМОВИ ОПЛАТИ (ПРИВАТБАНК)

Оплата здійснюється за допомогою системи онлайн-платежів ПриватБанку «LiqPay»*. Ви можете оплатити доступ онлайн картою Visa або MasterCard будь-якого банку, без комісії. Після вибору тарифного плану Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів ПриватБанку «LIQPAY», де Вам необхідно буде здійснити оплату.

*LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого власники карток VISA/MasterCard можуть оплачувати послуги в інтернеті. Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

 

Сайт «Розвиток дитини» гарантує повернення коштів згідно із Законом України «Про захист прав споживачів». У разі повернення коштів, банком утримується комісія у розмірі 2,75% від суми замовлення.

Із запитаннями звертайтесь: (044) 200-28-38 або