Сприяйте інтелектуальному розвитку вашої дитини!

Завантажуйте будь-які матеріали сайту швидко та без обмежень!


ЗНИЖКА

10%

до 20 грудня

ПРЕМІУМ 30 ДНІВ

80 грн  72 грн

ОТРИМАТИ ДОСТУП

Всього за 2.4 грн на день:

  • Безлімітний доступ до окремих практичних завдань протягом 30-ти днів.
  • Безлімітний доступ до створення практичних завдань за допомогою генератора.

ЗНИЖКА

40%

до 20 грудня

ПРЕМІУМ 1 РІК

499 грн  299.4 грн

ОТРИМАТИ ДОСТУП

Всього за 0.82 грн на день:


Приєднуйтесь до тисяч батьків та вчителів, які використовують матеріали сайту «Розвиток дитини»

Сайт «Розвиток дитини» пропонує велику кількість практичних завдань з формування академічних навичок (читання, письмо, рахування та інші), а також різноманітних експериментів в різних галузях науки (фізика, хімія, біологія і т.ін.). Завдання розроблені для ефективного розвитку логічного мислення дитини та її когнітивних функцій, а також розвитку ерудиції, кмітливості і гнучкості розуму.

Завантажуйте та роздруковуйте необхідні завдання за кілька секунд отримавши безлімітний доступ до всіх матеріалів сайту. Для ознайомлення з матеріалами сайту деякі завдання доступні безкоштовно, ви можете завантажити до 10 таких практичних завдань.

 

УМОВИ ОПЛАТИ (ПРИВАТБАНК)

Оплата здійснюється за допомогою системи онлайн-платежів ПриватБанку «LiqPay»*. Ви можете оплатити доступ онлайн картою Visa або MasterCard будь-якого банку, без комісії. Після вибору тарифного плану Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів ПриватБанку «LIQPAY», де Вам необхідно буде здійснити оплату.

*LiqPay - це web-інтерфейс ПриватБанку, за допомогою якого власники карток VISA/MasterCard можуть оплачувати послуги в інтернеті. Надійність LiqPay підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

 

Сайт «Розвиток дитини» гарантує повернення коштів згідно із Законом України «Про захист прав споживачів». У разі повернення коштів, банком утримується комісія у розмірі 2,75% від суми замовлення.

Із запитаннями звертайтесь: (044) 200-28-38 або