Статті про розвиток дітей

Статті

(1604)

Статті про розвиток дітей - як розвивати дитину

Розвиток дітей і яке воно повинно бути - актуальна тема на сьогоднішній день. Нею цікавляться батьки, педагоги та вивчають фахівці. Щорічно можна знайти нову інформацію, публікації, статті та книги з новими фактами та відкриттями. І це не дивно, адже будь-яка людина проходить у своєму розвитку кілька етапів, кожен з яких вимагає ретельного вивчення. Тобто, в кожен період свого розвитку, людина повинна набути певні навички, вміння, а головне - знання. Педагогіка називає це сензитивним віком.

Розвиток дитини можна так само розділити на кілька етапів. Про що не варто забувати батькам? Ви повинні підготувати дитину до життя. Адаптувати її до соціально-економічних умов, що склалися в світі, державі, окремо взятому регіоні.

В епоху інформаційних технологій ми можемо зустріти безліч порад з розвитку дитини, окремо, по вихованню та розвитку дітей. Статті про розвиток дітей, по педагогіці та про виховання представлені на сайті Childdevelop. У Вас є можливість на нашому сайті ознайомиться з актуальними статтями з розвитку дитини, дізнатися багато нового. Адже в педагогіці багато секретів - розкриємо їх та дізнаємося, як розвивати дитину разом.

Розвиток дітей - поради з розвитку дітей від Childdevelop

Педагогічна наука не визначає чітких критеріїв такого поняття, як ранній розвиток дітей. Єдиний стереотип, закріплений у свідомості батьків, що дитина до школи повинна вміти читати та знати основи математичного рахунку. Інформація про розвиток дітей суперечлива та різноманітна. Зробимо акцент лише на те, що в період з 2-х років та до 6-ти дитина пізнає світ, та отримує інформацію про його закономірності, основні поняття. Саме в цей період треба робити акцент на розвиток основних навичок та вмінь. Тут головне сформувати у дитини поняття - що таке добре, та що таке погано. Прихильники раннього розвитку дітей в цей період життя пропонують починати вивчення іноземних мов, спеціалізувати дитини в певному напрямку - від музики до вищої математики.

Що тут негативного? Одне. Не позбавляйте дитину дитинства - безтурботного та щасливого. Дайте свободу дій та вибору. Ось основні поради щодо розвитку дітей від Childdevelop.

Статті про розвиток дітей - структура та опис розділу

Статті про розвиток дітей структуровані на підрозділи. Структура і короткий опис підрозділів:

1) Психологія дитини (допомагає побороти страх розлуки, які мультики варто дивитися, невербальне спілкування з батьками, більш докладно - http://childdevelop.com.ua/articles/psychology/)

2) Виховання дитини (10 звичок гарних батьків, що робити якщо малюк просить уваги, 5 секретів виховання хлопчиків, більш докладно в розділі - Виховання дитини http://childdevelop.com.ua/articles/upbring/)

3) Розвиток дитини (як допомогти дитині почати говорити, ігри для розвитку мислення для дітей, як розкрити здібності Вашої дитини і багато іншого - http://childdevelop.com.ua/articles/develop/)

4) Відпочинок (як принести в свою сім'ю трохи добра, як знаходити індивідуальний час для дітей, татусі та доньки: як провести час разом. Багато корисної інформації Ви можете знайти на http://childdevelop.com.ua/articles/leisure/)

5) Конфлікти (конфлікти подружжя при присутність дітей, що робити якщо дитина б'ється з друзями, більш детальну інформацію читайте - http://childdevelop.com.ua/articles/conflict/)

6) Навчання (як допомогти дитині в процесі навчання - http://childdevelop.com.ua/articles/edu/)

7) Дитина і школа (як батькам будувати відносини з вчителями, як допомогти адаптуватися дитині у школі, читайте у розділі - Шкільні питання http://childdevelop.com.ua/articles/school/)

8) Здоров'я дитини (безпека дітей в зимовий період, депресія у дітей та багато корисного Ви можете дізнатися тут http://childdevelop.com.ua/articles/health/)