Оцініть матеріал

Чи дисциплінує шкільна форма дитину?

У шкільній формі багато плюсів, і йдеться не про єдність стилю, а про зручність, дисципліну і комфорт

Чи дисциплінує шкільна форма дитину?

Дистанційне навчання під час локдауна дозволило зробити низку цінних спостережень. Діти, що підключалися до уроку в піжамах і домашньому одязі, зазнавали труднощів з концентрацією, були розслаблені і слабко залучені в навчальний процес. Класним керівникам довелося проводити бесіди і закликати до дотримання мінімального дрес-коду, щоб організувати роботу. Подібні процеси відбуваються і в стінах школи.

Форма дисциплінує та налаштовує на робочий лад?

Робочий настрій зранку з'являється тоді, коли школяр підготовлений: умитий, одягнений в зручний одяг, виглядає охайно. У інтернет-магазині «Панама» ви знайдете великий вибір костюмів, жилетів, спідниць, виготовлених відповідно до стандартів. Продумана і якісно пошита шкільна форма не обмежує свободу рухів, вона міцна, зносостійка і розрахована на численні цикли прань.

Плюси одягу для школи:

  • діловий стиль – впливає на емоційний настрій, покращує самоорганізацію;
  • нормальний повітрообмін – діти вчаться по шість і більше годин, тому важливо, щоб весь цей час їм було комфортно;
  • спокійна колірна гама, що не викликає «психологічної втоми»;
  • можливість для прояву індивідуальності – вишиванки, блузи, жилети, краватки.

Окремий гардероб учня особливо важливий для дітей початкової школи. У піджаках і сорочках вони почувають себе дорослими, розуміють, що розпочався новий, відповідальний етап їх життя.

«Тумблер» учня

Дорослим добре відомо, що «вимкнути» в собі начальника, керівника проектів і стати дбайливою мамою, співчутливим батьком, просто повернувшись додому, складно. Важливо зняти з себе не лише віртуальний костюм працівника, але і реальний – переодягнутися в зручний домашній одяг, розслабитися. Від носіння шкільних піджаків, сарафанів, сорочок і блуз очікується зворотний ефект – дисципліна.

«Тумблер» учня – його одяг. Для кращої навчальної дисципліни розділіть гардероб свого школяра на світський і навчальний. Не варто надівати на гуртки, секції те ж саме, що й на навчання. Дотримання стандартів учить дітей розумінню, що для кожного одягу є свій привід і місце, виховує почуття смаку, відповідального ставлення до зовнішнього вигляду.

Не хвилюйтеся про втрату індивідуальності. Вибір продукції вітчизняних виробників різноманітний, і зібрати комплект, який не знайде повторення, легко. На допомогу прийдуть цікаві аксесуари: ремені, краватки, змінні комірці.

Гість
Оцініть матеріал