Оцініть програму

Розвиток дрібної моторики

Розвиток дрібної моторики
КІЛЬКІСТЬ ЗАВДАНЬ 60
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ 15-20
РЕКОМЕНДОВАНО НА ДЕНЬ 3-4 завдання
ВІК ДИТИНИ 6-7 років
рейтинг
5.00
(5 оцінок)

Цей робочий зошит містить 60 цікавих завдань для розвитку дрібної моторики, послідовне виконання яких допоможе дитині підготувати руку до письма, активізувати діяльність головного мозку.

Виконання завдань програми «Розвиток дрібної моторики» впродовж двох-трьох тижнів допоможе дитині вчитися відтворювати та доповнювати графічні об’єкти, розвивати зорово-рухову координацію, формувати графомоторні навички, активізувати роботу півкуль головного мозку, зменшити емоційне напруження. ..

Виконуючи завдання цієї програми, діти будуть покращувати рухові можливості, психічні та мовленнєві навички, адже розвиток дрібної моторики пов’язаний із розвитком усіх пізнавальних процесів: пам’яті, уваги, мислення й мови.

Пам’ятайте, що головними принципами успішного виконання програми є регулярність та послідовність. Усі завдання посильні для виконання й подаються від найпростішого до найскладнішого (з помірним рівнем ускладнення), що дає змогу легко виконувати 3-4 завдання щодня.

Розпочати роботу з програмою можна у будь-який час, у зручному для дитини темпі, починаючи з першого завдання. Щоб рухи пальців рук були автоматизованими, доцільно виконувати по 3-4 завдання на день. Однак пам'ятайте, що дитину не варто перевантажувати.

Після виконання програми ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття дитиною таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

Програму укладено із дотриманням принципу наступності (від простого до складного), а завдання структуровано таким чином, щоб допомогти дитині розвивати дрібну моторику рук. Варто пам’ятати, що рівень розвитку дрібної моторики є одним із показників успішного навчання дитини в школі.