Оцініть програму

Моя родина

Моя родина
КІЛЬКІСТЬ ЗАВДАНЬ 14
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ 5-7
РЕКОМЕНДОВАНО НА ДЕНЬ 2-3 завдання
ВІК ДИТИНИ 6-7 років
рейтинг
5.00
(2 оцінок)

Робочий зошит «Моя родина» сприятиме формуванню уявлення про склад, культуру і традиції родини, допоможе закріпити імена членів родини, знайомитиме дитину з обов’язками в сім’ї.

Зошит укладено для учнів 1 класу і має на меті сприяти формуванню в дітей уявлення про рід, рідню, родину, зацікавити дитину життям своєї родини, її минулим і сьогоденням, допомогти ознайомитися з інтересами й уподобаннями кожного члена сім’ї. ..

Виконання завдань зошита допоможе дитині формувати уявлення про родинні зв’язки, відповідальність кожного за стосунки в сім’ї. Написати компліменти для тата, взяти в дідуся й бабусі інтерв’ю ці та інші завдання вчитимуть дитину шанобливого ставлення до рідних, розкриватимуть цінність сім’ї для людини. Завдання зі створення портретів розвиватимуть творчість, уміння описувати зовнішність рідних людей тощо.

Після виконання програми ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.