Оцініть програму

Світ професій

Світ професій
КІЛЬКІСТЬ ЗАВДАНЬ 20
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ 7-10
РЕКОМЕНДОВАНО НА ДЕНЬ 2-3 завдання
ВІК ДИТИНИ 6-7 років
рейтинг
4.67
(3 оцінок)

Робочий зошит «Світ професій» допоможе дитині формувати уявлення про багатство професій, трудові вміння та навички, які потрібні людям різних напрямів діяльності, ознайомить з особливостями праці представників різних професій, їхніми робочими інструментами, спеціальним одягом, зацікавить трудовою діяльністю дорослих.

Завдання робочого зошита структуровано таким чином, щоб спочатку ознайомити дитину зі школою й тими, хто в ній працює. Це допоможе дитині краще адаптуватися до перебування в закладі освіти, формуватиме в неї уявлення про організацію комфортного та безпечного шкільного життя. ..

Працюючи над завданнями зошита, дитина в цікавій формі ознайомиться з типами професій «людина – людина» (педагог, лікар тощо), «людина – природа» (агроном, ветеринар тощо), «людина – техніка» (водій, слюсар тощо), «людина – знакові системи» (листоноша, бібліотекар), «людина – художній образ» (майстер манікюру, перукар тощо),  дізнається про особливості діяльності дорослих у різних галузях, формуватиме ціннісне ставлення до праці людини.

Робочий зошит може бути використаний дитиною як матеріал для роботи над лепбуком, інформація завдань буде корисною під час групової проєктної діяльності та підготовки до мініповідомлень тощо.

Виконуючи завдання робочого зошита, дитина збагачуватиме словниковий запас із теми «Професії», учитиметься описувати спеціальні інструменти праці, вдосконалюватиме навички зв’язного мовлення, спробує себе в ролі перукаря, майстра манікюру тощо.

Роботу над зошитом можна розпочати в будь-який час, у зручному для дитини темпі. Дитина може самостійно вибирати завдання залежно від зацікавлення тією чи іншою професією. Якщо потрібно, термін роботи над завданнями зошита можна скоротити або збільшити. Важливо не перевантажувати дитину, стежити за дотриманням режиму її праці і відпочинку, чергуванням різних видів діяльності.

Після опрацювання зошита ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

Програму укладено із дотриманням принципу наступності (від простого до складного), а завдання структуровано таким чином, щоб допомогти дитині сформувати уявлення про професії.