Оцініть програму

Різноманітність рослин

Різноманітність рослин
КІЛЬКІСТЬ ЗАВДАНЬ 17
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ 6-9
РЕКОМЕНДОВАНО НА ДЕНЬ 2-3 завдання
ВІК ДИТИНИ 7-8 років
рейтинг
5.00
(3 оцінок)

Робочий зошит для учнів 2 класу «Різноманітність рослин» допоможе формувати уявлення про різноманітність рослинного світу. Виконуючи завдання зошита, дитина вчитиметься розрізняти дерева, кущі, трав’янисті рослини, поглиблюватиме знання про будову рослини, дізнається про культурні й дикорослі рослини.

Робота над виконанням завдань робочого зошита допоможе дітям молодшого шкільного віку формувати вміння називати та описувати дерева, кущі, трав'янисті рослини, групувати рослини за однією або кількома ознаками; вести спостереження за умовами життя рослин; працювати з додатковими джерелами інформації. ..

Провідна роль у вивченні об’єктів живої природи належить спостереженням, тому виконання завдань робочого зошита «Різноманітність рослин» важливо поєднувати зі спостереженнями за рослинами у їхньому природному довкіллі. Прогулянки парком чи лісом та екскурсії сприятимуть розвитку пізнавальної активності дітей, стануть для них джерелом натхнення.

Розпочинати роботу над зошитом можна у будь-який час, ураховуючи рівень знань і темп навчання дитини. При виконанні завдань необхідно стежити за дотриманням режиму праці й відпочинку дитини, уникати її примусу і перенавантаження. 

Після виконання завдань робочого зошита ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, що підтверджуватиме засвоєння теми «Різноманітність рослин».

Робочий зошит укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та чинних освітніх програм, із дотриманням принципу наступності (від простого до складного), а завдання структуровано таким чином, щоб допомогти дитині систематизувати знання про різноманітність рослин у природі.