Оцініть програму

Здорове харчування

Здорове харчування
КІЛЬКІСТЬ ЗАВДАНЬ 18
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ 9-18
РЕКОМЕНДОВАНО НА ДЕНЬ 1-2 завдання
ВІК ДИТИНИ 8-9 років
рейтинг
5.00
(2 оцінок)

Робочий зошит «Здорове харчування» у цікавій формі допоможе дитині розвивати звички корисного харчування, сприятиме формуванню уявлень про тарілку здорового харчування, правила зберігання продуктів і рецепти популярних страв.

Робочий зошит укладено для учнів 3 класу. Виконуючи завдання цього зошита, дитина зможе дізнатися прості й зрозумілі поради щодо правильного харчування, долучитися до челенджів зі здорового харчування, що допоможуть зменшити денну норму вживання цукру та включити в щоденний раціон фрукти й овочі. Робота над завданнями заохотить дитину залюбки їсти здорову їжу. ..

Зошит містить два календарі здорових звичок: «Контролюю споживання цукру» і «Фрукти й овочі щодня», що розраховані на місяць спостережень за власним харчуванням. Щоденне нагадування про потребу впродовж дня якісно і збалансовано харчуватися  сприятиме формуванню в дитини здорових харчових звичок, уміння аналізувати власний раціон із погляду його користі для здоров’я.

Виконання завдань зі складання меню, вибору корисних продуктів та створення реклами здорової їжі допомагатиме дитині вчитися свідомо й відповідально  вибирати і споживати продукти, формуватиме здоров’язбережувальні компетентності. Добре, якщо засвоєні дитиною правила здорового харчування стануть нормою життя родини.

Опрацювання зошита потребує врахування рівня знань і темпу навчання дитини. Важливою є не швидкість, а усвідомленість при виконанні завдань. Це сприятиме поглибленню  інтересу учнів та учениць до вивчення теми здорового харчування, знань про продукти та їхній вміст, формуванню звичок здорового харчування та відповідального ставлення до свого здоров’я.

Після виконання завдань робочого зошита ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне опрацювання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

Матеріали зошита укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та чинних освітніх програм, із дотриманням принципу наступності (від простого до складного), а завдання структуровано таким чином, щоб допомогти дитині формувати звички корисного харчування.