Оцініть програму

Таблиця множення чисел 2–9

Таблиця множення чисел 2–9
КІЛЬКІСТЬ ЗАВДАНЬ 28
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ 9-13
РЕКОМЕНДОВАНО НА ДЕНЬ 2-3 завдання
ВІК ДИТИНИ 8-9 років
рейтинг
5.00
(5 оцінок)

Робочий зошит «Вивчаємо таблицю множення чисел 2–9» складається з 28 завдань, послідовне виконання яких допоможе дитині в невимушеній формі повторити множення чисел 2–5 і вивчити таблицю множення чисел 6–9, а також потренуватися застосовувати арифметичну дію множення в ігрових ситуаціях.

Завдання робочого зошита укладено за рівнями. Перший рівень спрямований на повторення таблиці множення на 2, 3, 4, 5 та підвищення швидкості обчислень. Другий рівень – на вивчення таблиці множення на 6, 7, 8 та 9, тренування уваги, пам'яті й арифметичних навичок множення. Третій рівень завдань включає цікаві ігри, виконання яких потребує впевнених знань таблиці множення, уваги і кмітливості дитини. ..

Основними принципами опанування таблиці множення є системність і послідовність. Виконуючи 2-3 завдання щодня, учні й учениці зможуть вивчити таблицю множення, використовувати набуті знання на практиці.

Розпочинати роботу над зошитом можна у будь-який час, у зручному для дитини темпі. Важливо не перевантажувати дитину, допомагати їй дотримуватися режиму роботи та відпочинку, а також чергувати різні види діяльності.

Після опрацювання дитиною завдань робочого зошита ви можете нагородити її спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

Матеріали робочого зошита укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та чинних освітніх програм, із дотриманням принципу наступності (від простого до складного), а завдання структуровано таким чином, щоб допомогти дитині вивчити таблицю множення.