Оцініть програму

Величини та їх вимірювання

Величини та їх вимірювання
КІЛЬКІСТЬ ЗАВДАНЬ 21
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ 7-10
РЕКОМЕНДОВАНО НА ДЕНЬ 2-3 завдання
ВІК ДИТИНИ 9-10 років
рейтинг
5.00
(4 оцінок)

Виконання завдань робочого зошита «Величини та їх вимірювання» сприятиме закріпленню знань про величини та допоможе дитині сформувати вимірювальні навички.

В основі виконання завдань робочого зошита лежить практична діяльність дитини, пов’язана з опануванням навичок вимірювання таких основних величин, як довжина відрізка, площа фігури, маса тіла, час, а також похідної величини – вартості. ..

Формування навичок вимірювання величин: довжини, маси, часу, оперування грошима відбувається послідовно, починаючи з першого класу. У четвертому класі дитина знайомиться з поняттям «площа фігури», учиться рахувати роки й століття.

Завдання зошита допоможуть дитині в цікавій формі закріпити знання про вивчені у попередніх класах величини та вдосконалити навички обчислення площі фігури. Виконуючи кілька завдань на день, дитина формуватиме вимірювальні вміння, закріпить знання таблиці мір, набуде практичних навичок для успішного виконання завдань на уроках праці.

Опрацьовуючи програму,  дитина здобуватиме конкретні уявлення про величини та одиниці їх вимірювання, опанує уміння вимірювати величини, користуючись спеціальними приладами, учитиметься виконувати порівняння, перетворення іменованих чисел, використовувати різні одиниці вимірювання величин.

Після виконання завдань робочого зошита ви можете нагородити дитину спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність, охайність і самодисципліна.

Робочий зошит укладено відповідно до Державного стандарту початкової освіти та чинних освітніх програм, із дотриманням принципу наступності (від простого до складного), а завдання структуровано таким чином, щоб допомогти дитині систематизувати знання величини та їх вимірювання.