Економний кулінар: визначаємо вартість

Це завдання сприятиме формуванню математичної компетентності, удосконаленню вміння розв’язувати задачі, порівнювати вартість товарів, а також здійснювати обчислення зручним способом. Учням й ученицям пропонується визначити, які інгредієнти потрібно придбати Артему для випікання смачного й корисного торта, з’ясувати, який з тортів – куплений чи приготований своїми руками – буде дешевшим, кориснішим і чому. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме вміння аналізувати, логіко-математичні здібності, математичне мислення, увагу й кмітливість.
Рейтинг | |
Завантажень | 2262 |
Для кого відкрити тест?
Для якої дитини скопіювати посилання?
Сподобалось завдання — залиште відгук
Гість