Розвиток дитини

Розвиток дитини

(330)

Розвиток дитини

Коли в родині з'являються маленькі бешкетники питання про розвиток дитини стає дуже актуальним. Багато мам з самого народження, орієнтуються на статті про розвиток дитини починають робити малюкові пальчикову гімнастику, ставлять Моцарта (для розвитку слуху), вішають замість мобіля чорно-білі кубики (для розвитку зорового сприйняття). Інші ж навпаки, вважають, що гармонійний розвиток дитини не потребує ніякої стимуляції зовні.

Як правильно розвивати дитину

Існує велика кількість методів та інформації, спрямованих на ранній розвиток дитини, заплутатися в яких досить легко. Багато авторів намагаючись відповісти на питання як розвивати дитину, суперечать один одному. Але все сходиться в одному - робити це можна і потрібно. На нашому сайті підібрані статті, прочитавши які, Ви зможете зорієнтуватися та вирішити, що потрібно, а що ні вашому малюку. Ви отримаєте відповідь на питання - як правильно розвивати дитину. Адже тільки люблячі батьки здатні знайти правильний і вірний шлях. Але для прийняття рішення необхідно володіти інформацією.

Правильний розвиток дитини - ігри

Не є таємницею те, що дитина пізнає світ у грі. З її допомогу можна прищепити дитині ті чи інші якості, розвивати творчий потенціал, емоційний інтелект. Однак, гра повинна бути організована правильно. У наших статтях Ви знайдете поради про те, як потрібно побудувати гру, щоб вона приносила не тільки задоволення, але й користь; яку рольову гру варто вибрати, щоб навчити дитину співчуттю, наприклад, або просто виростити генія. І будьте впевнені, що правильний розвиток дитини з сайтом Childdevelop Вам гарантовано!

Розвиток дитини від народження

Навичкам ефективної взаємодії ми навчаємося в дитинстві. Нас вчать говорити, ми спостерігаємо за тим як спілкуються дорослі та приміряємо цю модель на себе. Але модель не завжди буває ефективною. Дуже важливо навчити дитину правильно взаємодіяти, виходити з конфліктних ситуацій. Мало хто знає, що невербальне спілкування теж дуже впливає на успіх комунікації. І навчити дитину цього можна з раннього віку.

Ми зібрали різноманітні статті про розвиток дитини, які дадуть відповіді на багато питань та допоможуть виростити успішну, впевнену в собі, а головне щасливу людину, що живе в гармонії з собою та оточуючими. Вся інформація про розвиток дитини з народження доступна на сайті Childdevelop у будь-який зручний час і постійно оновлюється!