Конфлікти

Конфлікти

(48)

Конфлікти та буллінг

Конфлікти та буллінг традиційно прийнято вважати типовими проявами неприємного психоемоційного впливу на людину з метою порушення особистого простору та негативного впливу на рівень самооцінки шляхом заподіяння йому моральної шкоди.

Статті про конфлікти від Childdevelop

Структура сайту Childdevelop містить статті про конфлікти батьків та дітей, які повністю розкривають суть цього психологічного явища, допомагаючи правильно поводитися представникам різних вікових груп в ситуаціях, коли потрібно побудувати взаємини на максимально довірливій основі. Нами детально розглядаються конфлікти з точки зору психологічної складової з метою донесення інформаційної бази на простій доступній основі.

Вибудовування сприятливих міжособистісних взаємин для дітей, що вступили в період пубертату, стає однією з найбільш нагальних життєвих проблем. Саме тому наш розділ повністю охоплює статті про конфліктні ситуації, грунтуючись на які можна зробити продуктивні висновки щодо шляхів вирішення суперечливих життєвих ситуацій. Ви дізнаєтеся про причини конфліктів між батьками та дітьми, навчитеся застосовувати технології психологічного порядку, що дозволяють уникати зазначених причин.

Розділ сайту Childdevelop дає можливість отримати знання, які допоможуть надалі навчиться керувати конфліктними ситуаціями. У нас розкрито основи психології для дітей та їх батьків, представлені інформаційні статті про способи вирішення конфліктів.

Основною спрямованістю даного розділу є інформація на тему, що таке конфлікти в родині та як їх уникнути. Ви прочитаєте, що таке конфлікт з опорою на різні психологічні джерела та будете володіти повним спектром інформації по темі психологія конфліктів.

Статті про буллінг від Childdevelop

Сайт Childdevelop включає в себе статті про буллінг, що розкривають суть цього поширеного явища. Особливою увагою користуються статті про буллінг у школі, тому що часто саме в навчальних закладах діти відчувають на собі вантаж психологічного негативу з боку інших учнів.

Розділ вміщує в себе статті, що розкривають вирішення конфліктних ситуацій, що виникають на різних рівнях та типах спілкування. Особливу увагу приділено темі, яка містить в собі приклади конфліктних ситуацій та їх вирішення.