Оцініть матеріал

У вашої дитини ще немає самоката? Це дивно

У цій статті ми запропонуємо вам кілька крутих самокатів для малюків і підлітків

У вашої дитини ще немає самоката? Це дивно

У кожної дитини від 2 до 25 має бути свій самокат, він же скутер (від англійського «тікати»). Діти ростуть і стають дорослішими, вищими й сильнішими. Самокати також змінюються разом із дитиною, і кожному віку потрібен свій.

Самокат – це емоція від швидкості, від єдності з іншими, від конкуренції та суперництва. Це розвиток тіла, зокрема мозку, тренування координації та реакції. Відчуття польоту з гори і праця, сопіння під час підйому. Це падіння й удари. А як інакше навчитися правильно падати й терпіти біль? Синець – це гордість, життя без синців не буває, а чим більше випробувань людина проходить у дитинстві, тим успішніша вона в дорослому житті.

Ліва півкуля мозку – логіка й розрахунок, права – образи й поезія. Використання самоката вмикає обидві, а поєднують їх емоції, які прикрашають життя дитини й несуть радість батькам.

Нині вже неможливо уявити життя без самоката. У далекому дитинстві «предків» самокати були рідкістю, найчастіше тільки «хенд-мейд». Однак зараз, коли самокатів безліч, це предмет мистецтва, гордості й щоденного використання. Самокат – це не смартфон, а його чудова заміна.

Самокат: що може бути простіше? Два колеса й кермо, без сідла та педалей. У простоті його сила. Зайняті руки, зайняті ноги й голова. Дитина на самокаті – це вже інша особистість.

У вашої дитини є самокат? Якщо так, то його пора оновити. Немає самоката? Час виправити це і придбати.

І ще: «великі діти» люблять швидкість, працювати ногою їм уже лінь. Для них придумали електросамокат. Однак це вже інша історія.

Ну й коли підлітки стають крутішими, вони переходять на трюкові самокати, що мають міцні конструкції з невеликими колесами. У цьому разі працює «его», і для такого самоката потрібен глядач, тренування й тусовки. Ці моделі для «обраних», але все починається з простого.

Тепер подивімося на класифікатор і складімо рейтинг. Що важливо під час підбору самоката? Вік, міцність конструкції, ціна і трохи «понтів».

У 1994 році відбулося «схрещування» самоката і скейта. У результаті з'явився кікборд. У нього два колеса спереду й одне ззаду. Він стійкіший, тому відразу сподобався малюкам та їхнім батькам. Однак продавці називають кікборд триколісним самокатом. Інерція, однак.

Самокати для малюків (кікборди)

Самокат Micro Mini 3 in 1 Deluxe Purple. Самокат на виріст, яким можуть користуватися діти від 2 до 7 років. М'які колеса, регулюється висота рульової стійки, сидіння можна знімати, чудовий дизайн, логотип фірми на дошці, пластик, скловолокно й алюміній. Навантаження на самокат – до 35 кг і 20 кг – на сидіння.

Самокат Micro Mini 3в1 Deluxe plus Pink. Тут у наборі разом із сидінням є батьківська ручка. Їхню висоту можна регулювати. Для півторарічних дітей працює як біговел зі страховкою. Дитина росте – зайве знімається. Дозволене навантаження – до 50 кг.

Самокат Globber Primo Lights. Від 3 до 8 років. М'які колеса, що світяться, можна регулювати висоту рульової стійки. Із гальмом на задньому колесі.

Самокат BabyHit Crosser. Також від 3 до 8. Складається. Мінімальна ціна. Регульована висота рульової стійки. Матеріал – міцний поліуретан. Для маленьких гонщиків – опція блокування передніх коліс у прямому положенні. Оптимальне співвідношення ціна-якість.

Самокати для старших дітей

Самокат Lionelo Luca. Від 8 років. Витримає 100 кг. Складний, з амортизатором переднього колеса й гальмом на задньому, міцними 20-сантиметровими колесами й регулюванням рульової стійки. Належить до категорії міських самокатів, простіше долає бордюри. Його легко перевозити в міському транспорті.

Скутер Nixor Sports Professional 145. Від 8 років. Діаметр коліс – 145 мм. Складаний, алюмінієвий, рульову стійку можна регулювати за висотою. Гальмо на задньому колесі. Розрахований на 100 кг ваги. Оптимальне співвідношення ціни та якості.

iTrike (SR 2-014-B black). Для тих, хто старший. Переднє колесо 23 см, заднє – 20 см. Складається. Належить до категорії міських самокатів із ручним і ноговим гальмом. Вага більша – 6,3 кг.

Із переваг. Зараз дуже легко знайти запасні елементи для самокатів на випадок виходу чого-небудь із ладу. Ми розглянули два типи: для малюків і підлітків. Попереду огляд трюкових самокатів.

Гість
Оцініть матеріал