Оцініть матеріал

Скандинавські мотиви: книги про вікінгів і не тільки

Книги про вікінгів — це романи й навіть енциклопедії, що вирізняються пізнавальністю. Є видання і для дітей, цікавість яких помножте на три та приправте відбірним гумором — й у вас вийде саме ця чудова книжка, над якою можна реготати всією родиною.

Скандинавські мотиви: книги про вікінгів і не тільки

Незвичнайні і такі захоплюючі вікінги

До 10 кращих книг про вікінгів для дітей неодмінно належить творіння Джеремі Стронґа «Вікінг у моєму ліжку». Уявіть собі всі негаразди, які можуть трапитися з вікінгом-невдахою, який опинився в нашому часі, випадково впавши з корабля в море. Уявили? А тепер помножте на три та приправте відбірним гумором — й у вас вийде саме ця чудова книжка, над якою можна реготати всією родиною. 

Книги про історію Скандинавії справді здатні здивувати. «Історія Норвегії», над якою працювала ціла група авторів, знайомить з особливостями цієї держави починаючи від епохи вікінгів і закінчуючи двадцятим століттям. Книжка корисна як професіоналам, так і всім, хто захоплюється історією для душі. 

Книги про вікінгів — це романи й навіть енциклопедії, що вирізняються пізнавальністю. У рамках циклу Мартіна Брауна «Моторошна історія» є книжка присвячена і цим варварам у рогатих шоломах. Та чи справді вони були такими дикунами? Тільки справжні факти в цікавій обгортці чекають на вас та ваших дітей у цій книжці. Трішки смішного, трішки страшного, трішки мерзенного — і вуаля, посібник про вікінгів готовий. 

Про країну і не тільки

Книги про Скандинавію, а точніше про Фенноскандію, тривожать ваші думки? Радимо зазирнути в доробок Оллі Вехвиляйнена «Фінляндія в Другій світовій війні: між Німеччиною та Росією». Це надзвичайно детальна робота про складнощі розвитку країни, становлення державності, воєнну та післявоєнну добу. Книжка допоможе поглянути на відомі нам події з іншого боку і провести паралелі із сучасністю. 

Зарубіжні книги, класика https://book-ye.com.ua/catalog/zarubizhna-klasyka/ дитячої літератури, що підкорили чимало сердець — це про цикл Крессиди Ковел «Як приручити дракона». Пригодницька історія про світ вікінгів, де кожен із них мав зловити та виховати собі дракона приводить читача на острів Лобур, де і відбувається дія. А головний герой, який разюче відрізняється від одноплемінників, ще й не підозрює, що разом зі своїм новим другом Беззубиком здійснить переворот і стане героєм. 

Ще одна прекрасна фентезі-історія з нотками Скандинавії від Тома Еґеланна ховається під яскравою обкладинкою. «Скарб із Міклгарда» розказує про археологічну експедицію, в якій звичайному норвезькому підлітку доведеться розкрити магічні таємниці вікінгів і розібратися з давнім відьомським прокляттям. Звичайно, тут буде місце і коханню, і дружбі, і усвідомленню сімейних цінностей. Тож уперед до пригод! 

З естетикою Данії та принципами щасливого життя за рецептом цієї країни знайомить у своїй книзі Мік Вікінг. «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» — рясно ілюстрований посібник про те, як навчитися помічати прекрасне довкола та зуміти розфарбувати власне життя в яскраві кольори. Отож, заваріть собі гарячий напій, умостіться зручненько та пориньте в теплу атмосферу затишку від однієї із найщасливіших націй світу. 

Енциклопедичний журнал «Світ навколо нас» стане вашим провідником і у світ вікінгів. «Велика книжка. Вікінги» — лаконічний довідник про побут, зброю, соціальний і політичний устрій північних народів. Кожен факт тут поданий коротко й цікаво, а влучні малюнки підкреслюють текстовий матеріал.

 

Гість
Оцініть матеріал