Оцініть завдання

Генератор «Кросворд»

Кросворд – це гра-головоломка, яка чудово тренує увагу та пам'ять, допомагає виховати дитину-інтелектуала. Даний генератор допоможе створити кросворди на будь-яку тематику різного рівня складності, що відповідатимуть віковим особливостям дитини, її інтересам. Завдання може бути використане для перевірки знань з конкретного предмету чи теми, а ігровий характер виконання завдання допоможе знизити рівень тривожності у дитини, подарувати їй позитивні емоції. Щоб скласти авторський кросворд, треба записати у відповідних полях генератора слова кросворда та подати їх опис. Кількість слів у кожному кросворді не має бути більше 20. Завдання сприятиме збагаченню словникового запасу, актуалізації набутих знань.
ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕГЛЯД:

Додайте слова та відповідно їх опис, по одному на рядок, не більше 20 слів:

Увага! Якщо Ви не авторизовані, то не зможете зберегти кросворд!


Генератор кросвордів – завантажити безкоштовно

Розвиток дітей дуже важливий етап на протязі всього періоду дорослішання. Завдяки додатковим тренінгам, дітям стає легше засвоїти новий матеріал в школі і в житті. Є безліч варіантів і методів підготовки і розвитку, один з них - складання кросвордів онлайн. Кросворд програма допомагає розвинути пам'ять, підключити логіку. Пошук відповіді на питання призводить до осмисленого мислення. Генератор кросвордів від сайту Childdevelop значно спрощує процес навчання і пошук потрібної літератури.

Як сформувати кросворд легко та швидко

Сформувати кросворд самостійно просто за допомогою сайту Childdevelop. Припустимо, батьки бажають, щоб їх дитина знала, для чого служить якір або що таке електрика. Всі ці слова Ви пишете в певному вікні програми і просто натискаєте кнопку Сформувати і Ваш конструктор кросвордів для дітей готовий. Програма пропонує роздрукувати і підкоригувати його спеціальними додатковими інструментами. Створити кросворд для дитини можна як порожній для заповнення, так і з ключовими словами.

Завдяки сприйняттю інформації у вигляді інтелектуальної гри, дитина в майбутньому зможе порадувати своїх батьків новими досягненнями та знаннями.

Генератор - програма для створення кросвордів

Створити кросворд самостійно - це унікальна можливість отримати головоломку, мета якої - відгадуванні завдання. В ході гри дитина пізнає світ, поняття і нові слова, які саме захочуть батьки. Створити дитячий кросворд можна відштовхуючись на певну тему. Наприклад, на тему космосу. Просто набравши в стовпчик слова, наближені до космосу.

Авторські скласти кросворд для дитини - це можливість самому направити знання, ознайомити з будь-якими нововведеннями або підтягти дитину з предмету, де він слабкий. Крім природних знань, які він дізнається кожен день живучи звичайним життям, батьки здатні розширити кругозір дитини. Для цього і створений генератор - програма для створення кросвордів. Тепер складання кросворду у Вас займе не більше двох хвилин, і дитина зможе відразу приступити до його вирішення.