Оцініть завдання

Генератор «Прописи друкованих літер»

За допомогою даного генератора завдань можна створити прописи друкованих літер – згенерувати та роздрукувати окремі літери, слова, словосполучення українською, російською або англійською мовами. Прописи друкованих літер стануть першим кроком до формування навичок письма та вивчення правильного написання друкованих літер. Завдання сприятиме розвитку дрібної моторики, що є запорукою подальшого успішного навчання дитини. Генератор допоможе створити унікальні завдання, які будуть максимально відповідати освітнім потребам дитини.
Попередній перегляд:
Оберіть варіант для прописів:
Додатково можете зробити деякі літери або слова без пунктиру чорним, або сірим для прикладу. Для цього частину тексту потрібно позначити символами @ та #. Наприклад, @навчання у школі@ — чорний колір, або #мій учитель# — сірий колір.

Генератор прописів друкованих літер від Childdevelop

Прописи - це тренажер, що допоможе навчити письму. По ньому займаються першокласники в школах разом з вчителем або ж вдома, виконуючи домашнє завдання. Ефективність даного способу давно доведена, і тому він настільки поширений. Прописи можна придбати в магазинах, але мало хто знає, що витрачатися на них необов'язково. Ви самотужки зможете створити їх для своєї дитини, заощадивши при цьому сімейний бюджет. У цьому допоможе генератор завдань прописів друкованих літер.

У чому полягають переваги генератора прописів друкованих літер

Цей варіант відрізняється насамперед тим, що абсолютно безкоштовний, на відміну від уже готового паперового. Все, що потрібно зробити - це пройти просту реєстрацію на сайті, яка займе буквально одну хвилину. Також її можна пройти через соціальні мережі. Після авторизації будете самостійно створювати прописи друкованих літр українською, англійською та російською мовами для своєї дитини. Таким чином є можливість опрацьовувати виявлені, наприклад, під час занять проблемні місця, створивши індивідуальну пропис.

Ще одна перевага полягає в тому, що сам процес генерації дуже простий, йому не потрібно навчатися. Все, що потрібно зробити, - це створити кілька стовпців і рядків. Для однієї прописи можливо створити одинадцять рядків, в кожному з яких знаходиться не більше двадцяти символів. Ви можете помістити на одному рядку як літери, так слова, або ж цілі словосполучення, якщо дане необхідно. До того ж, при необхідності є можливість вибрати колір рядкя, наприклад, сірий або чорний за Вашим бажанням. Готовий варіант з'явиться на сайті в спеціальному віконці праворуч, так що Ви заздалегідь побачите, що в підсумку вийшло. Якщо щось не влаштовує, то внесіть зміни. Плюсом є також і той момент, що немає якихось обмежень в кількості створення завдань.

Створення прописів друкованих літер - це досить легкий процес, який не займе багато часу. Він без сумніву стане відмінним тренажером, за допомогою якого дитина сама зможе навчитися писати красиво. А в цьому Вам, звичайно ж, допоможе генератор прописів друкованих літер. Це абсолютно безкоштовно, так чому б не скористатися такою унікальною можливістю!