Оцініть завдання

Генератор головоломки
«Знайди слова»

Філворд – це різновид головоломки. Він має вигляд сітки, заповненої літерами. Щоб розгадати філворд, треба знайти і закреслити або обвести всі слова, які пропонуються у завданні. Даний генератор дає можливість створити авторський філворд, наповнюючи сітку будь-якими словами, або словами на задану тему. Завдання спрямоване на збагачення словникового запасу, закріплення знань про написання окремих слів, покращення техніки читання. Створені за допомогою даного генератора філворди, розвиватимуть у дитини увагу, а також інтерес до читання.
Попередній перегляд:
Мова:
Напрямок тексту:

Головоломка - Знайди слова

Однією зі складових генератора завдань для дітей є головоломка - Знайди слова. Завдяки їй Ви зможете з легкістю формувати нескладні головоломки, за допомогою яких, складаючи слова з букв, дитина матиме можливість вдосконалити, практикувати навички читання та розвивати уважність. Генератор складання слів буде відмінним помічником для батьків школярів та дошкільнят, а також вчителів і вихователів.

Генератор складання слів

Слова для головоломки вибираються самостійно, і Ви завжди зможете контролювати рівень складності. Генератор складання слів складе завдання і, в разі необхідності, Ви зможете допомогти своєму малюкові розгадати головоломку. Кожне завдання, для зручного використання, можна роздрукувати на звичайному принтері. В такому випадку, його можна буде використовувати не один раз, щоб закріпити в пам'яті дитини слова, які Ви для нього підібрали. Більш того, так набагато легше навчити дитину читанню. Шукаючи зашифроване слово, малюк у ході гри зможе повторювати літери і в підсумку ще краще їх запам'ятає.

Генератор завдань по складанню слів та його ефективність

Генератор - Знайди слова часто використовують в дошкільних закладах і в школах для учнів початкових класів, що ще раз доводить ефективність гри у навчанні. Крім того, головоломка - Знайди слово сприймається дитиною не як серйозне завдання, а як гра, де просто потрібно складати слова з букв. У більшості випадків, знайти зашифровані слова не складає для малюка ніяких труднощів, адже можна почати, наприклад, з назв тварин чи фруктів. Також, використовуючи генератор завдань по складанню слів, діти не нудьгують, що є ще однією перевагою програми-генератора.

Генератор - Знайди слова від сайту Childdevelop

Генератор - Знайти слова зацікавить не тільки маленьких діток, а й дітей старшого віку, які із задоволенням будуть допомагати своєму братику або сестричці у розшифруванні складних слів, вдосконалюючи і свою уважність теж. Що цікаво, такі завдання непогано впливають і на творчий розвиток дитини, адже не завжди виходить скласти слово з першого разу і дитина починає придумувати щось своє. Генератор слів на сайті Childdevelop до ваших послуг 24 години на добу і користуватися ним Ви можете абсолютно безкоштовно.