Оцініть завдання

Генератор «Прописи»

За допомогою даного генератора завдань можна створити прописи, що допоможуть дитині попрактикуватись у написанні літер, слів або словосполучень. Перевагою генератора є можливість створення завдань саме з тими літерами чи словами, вивчення або закріплення яких необхідно дитині. Згенерувати завдання можна українською, російською або англійською мовами. У налаштуваннях є можливість обрати шрифт пунктирними чи безперервними лініями, розмір літер тощо. Завдання сприятиме розвитку красивого почерку, дрібної моторики та концентрації уваги.

Для того щоб зробити літери прописів чорним або сірим кольором позначте текст знаком @ – чорний, або # – сірий. Приклад: @чорний@ або #сірий#.

Попередній перегляд:
Оберіть варіант для прописів:
Оберіть розмір шрифта з варіантів:

Генератор прописів - вчимо дитину писати

Навчити дитину писати непроста справа. Усі батьки хочуть бачити, як його чадо росте і з радістю вивчає щось нове. Добре писати не означає робити це з першого разу, адже немає таких людей, які ніколи не помиляються. Так само і дитина не може з першого разу все правильно зробити. На допомогу може прийти спеціально створенні прописи, які зроблять процес навчання набагато простішим.

Сьогодні існує безліч технологій, які дають людині буквально все, що їй знадобиться у будь-який час. Не так давно з'явилися спеціальні програми для навчання, однією з таких знахідок є генератор прописів для дітей. За допомогою такої програми батьки можуть самостійно створити свої прописи. Це дасть можливість поліпшити грамотність дитини і тренувати інтелектуальні здібності.

Батьки тепер можуть згенерувати слова й букви і таким чином допомогти своїй дитині, не поспішаючи, освоїти ази каліграфії. Прописи української мови - хороший спосіб з самого дитинства навчити дитину мові, навіть якщо вона ще не ходить у школу. Якщо ж потрібно вивчати іноземні мови, то це також не є проблемою, так як зараз є прописи англійської мови.

Генератор прописів від сайту Childdevelop

В інтернеті можна знайти багато спеціалізованих сайтів. Переконатися у цьому можна, набравши в пошуковій системі фразу - дитячі прописи створити самостійно програма. Але вибір дуже великий і не всі вони добре підійдуть кожній дитині і до того ж не всі вони безкоштовні. Наш сайт Childdevelop пропонує безкоштовні прописи російської мови і не тільки. Створити прописи для дітей можна на трьох мовах, а саме українською, англійською та російською. Головною перевагою є те, що можна скласти прописи самостійно за допомогою генератора прописів, або іншими словами індивідуально для своєї дитини. Крім цього можна абсолютно безкоштовно прописи для дітей роздрукувати і тим самим принести радість собі і незаперечну користь своєму малюкові. Генератор завдань прописів від сайту Childdevelop - це можливість легко, просто та безкоштовно навчити свою дитину письму і підготувати до школи.