Оцініть завдання

Генератор завдань «Додавання»

Даний генератор допоможе навчити дитину швидко та правильно рахувати. Генератор дає можливість створити індивідуальні завдання для дитини на додавання різного рівня складності: від простих (додавання в межах 10) до більш складних (додавання шестизначних чисел). Покращення обчислювальних навичок дитини відбуватиметься за рахунок систематичності в роботі, переходу від одного рівня складності до іншого. Завдання сприятимуть також розвитку уваги та пам’яті.
Попередній перегляд:

Генератор завдань з додавання

Знання цифр, геометричних форм, понять більше-менше, вище-нижче та інше є фундаментом для подальшого розвитку математичної грамотності. Наступною сходинкою її розвитку стане знайомство з рахунком. Якщо основи знань слід закладати у простій ігровій формі з використанням підручних матеріалів, то закріплення матеріалу найкраще проводити в більш серйозній манері з використанням дидактичних матеріалів.

Найкращим помічником у цьому стане генератор завдань з додавання від сайту Childdevelop. Цей помічник, здатний сформувати приклади з математики для дітей з початковими знаннями. За допомогою генератора надається можливість приклади на додавання сформувати самостійно не докладаючи ніяких зусиль.

Генератор завдань на додавання і його характеристика

Створити завдання на складання самостійно на сайті Childdevelop дуже просто. Необхідно задати числа, кількість прикладів і вказати, чи потрібна сторінка з відповідями на приклади чи не потрібна (зазначити галочкою). Як сформувати приклади на додавання зможе розібратися будь-яка доросла людина.

Генератор завдань на додавання дозволяє створити завдання для дітей з різним рівнем початкової підготовки (5-9 років). Програма для створення завдань на додавання буде зручна як для батьків, так і для вчителів. Обираючи різні параметри можна отримати безліч прикладів різного рівня складності без зайвих турбот.

Генератор завдань з додавання і його переваги

Генератор завдань з додавання має ряд переваг, а саме:

1) Купувати різноманітні задачники необхідності немає.

2) Додатково завантажувати програму не потрібно - створення завдання на складання для дітей відбувається онлайн.

3) Існує можливість створити завдання індивідуально (в залежності від необхідного рівня складності).

4) Генератор прикладів з математики для дітей дозволяє роздрукувати матеріал в будь-який зручний час.

5) Дуже зручно сформувати завдання на складання для дитини і зайняти її корисною справою. А тим часом батьки можуть виконувати домашні справи або збиратися у тривалу поїздку.