Завдання для підготовки до школи

(3419)

Підготовка дитини до школи - розвиваємо пам'ять, посидючість і моторику рук

Вік 6 - 7 років у дитини найчастіше називають одним з найскладніших. У цьому віці наше чадо не лише вчиться вступати у соціальні відносини з суспільством, але і на цьому етапі закладаються пізнавальні здібності дитини. Важливим аспектом є підготовка дитини до школи. Для цього слід звернути увагу на завдання для підготовки до школи, що розвивають пам'ять, посидючість, моторику рук. Це необхідно для того, щоб в подальшому правильно і впевнено навчитися писати букви і цифри і правильно і швидко навчити дитину читати. Дуже важливо знати і розуміти, що дитина віддасть перевагу найцікавішим і легким завданням, тобто основною вашою метою буде не лише направити ваше чадо в потрібне русло, але і зробити пізнавальний процес яскравим і барвистим. 

Як підготувати дитину до школи

Що ж робити, коли дитина не хоче займатися? Як підготувати дитину до школи? Психологи пропонують декілька методів вирішення цієї проблеми. Багато досвідчених матусь відмічають для себе метод " гри", тобто надають дитині завдання в ігровій, розважальній формі. 

Лікарі радять іноді робити перерви, які включатимуть спортивні вправи та гімнастику для очей. Не варто ігнорувати "спортивні хвилинки", оскільки дитина ще не звикла сидіти на одному місці. Завдяки такому підходу дошкільник знатиме, що підготовка до школи - це веселий процес, до якого хочеться повертатися знову і знову.

Проте слід пам'ятати, що не варто у великій кількості задавати дитині вправи для підготовки до школи. Все повинно бути в міру. Також не примушуйте дитину виконувати будь-яке завдання якщо вона цього не хоче. Варто спершу встановити причину небажання, а потім спробувати її усунути. Майбутній школяр також повинен розуміти, що підготовче навчання до школи - це дуже відповідальний та трудомісткий процес, але маючи бажання з ним можна легко впоратися. Головне - підбадьорюйте і заохочуйте дитину не лише словами, але і приємними маленькими сюрпризами. "Навчання - задоволення". Саме так треба подати навчальний процес і тоді підготовка до першого класу не викликатиме у дитини небажання і відторгнення.

Розвиваючі практичні завдання для підготовки дитини до школи

Розвиваючі завдання для дітей не обов'язково мають бути складними чи затратними. Ми прекрасно розуміємо, що необхідність запропонувати дитині нові завдання щодня - це необхідність для сучасної мами, тому ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами - завантажити безкоштовно практичні завдання для підготовки до школи. Їх переваги:

1) Різноманітність завдань. Це дуже важливо, адже однотипні вправи послаблять інтерес дитини. Необхідно щодня урізноманітнювати зайняття. Підготовка до школи завдання мають бути для дитини цікавими і захоплюючими. Також психологи рекомендують заохочувати дитину за правильно виконане вправи для підготовки до школи.

2) Завдання спрямовані на різні види розумовій діяльності - розвиток моторики, розвиток логіки, розвиток мислення у дітей 6-7 років.

3) Згодом дитина сама зможе виконувати практичні завдання і навіть здавати вам "на перевірку ", що ще більше підготує її до процесу шкільного навчання.

Головне - пам'ятати, що бажання вчитися прищеплюється дитині в дитинстві. Підготовка до школи і практичні завдання від childdevelop.com.ua - це завжди пізнавально, цікаво і не складно.