Завдання по темі екологія для дітей

(63)

Екологія для дітей

Childdevelop пропонує дошкільнятам і школярам приєднатися до вивчення найактуальнішої всесвітньої проблеми - природоохоронних питань на планеті. Ми пропонуємо практичні вправи з барвистими ілюстраціями, простим супровідним текстом. Завдання складено таким чином, щоб юні уми набиралися знань, здобули розуміння крихкості Всесвіту, важливість даної інформації. Тому цикл тематичних вправ по екології для дітей буде прекрасним доповненням до базових предметів. Прості, зручні тексти порадують школярів та їхніх батьків.

Цікава екологія для дітей

Практичні завдання дадуть навчитися чомусь новому, зробить цей процес легким і веселим. Екологія для дітей в картинках - кращий спосіб навчання хлоп’ят дошкільного віку. Картинки по екології для дітей несуть інформацію, про те, яку користь приносить кожна тварина, яку користь може принести людина, якщо просто буде прибирати за собою в лісі. Отримані знання формують думки про важливість збереження природи та про те, що дослідження навколишнього середовища, навколишньої природи - важлива наука.

Загальні знання та питання з екології для дітей

Після виконання представлених завдань, будуть здобуті наступні знання:

 • як правильно сортувати сміття;
 • які існують рідкісні види рослин, риб, тварин і птахів;
 • як може допомогти Землі кожна людина;
 • які існують джерела питної води, як їх здобути.

На основі практичних вправ для школярів, можливо, проводити тематичні ігри, готувати цікаві презентації.

Практичне застосування екології

Пройшовши навчання, засвоїтися не тільки теорія, отримані знання також буде можливо застосувати на практиці. Екологія в картинках дасть дітям відповіді на питання: як можна дбати про навколишнє середовище поза домівкою, як бути корисним кожен день. Навіть найпростіші дії можуть бути дуже важливими і корисними. Завдання по дитячій екології - потужний інструмент для виховання базових, життєво важливих навичок.

У повсякденному житті:

 • Економія електроенергії. Виходячи з дому, завжди вимикайте світло та всі електричні прилади.
 • Економія паперу. Варто малювати на обох сторінках паперу, таким чином можна зберегти життя не одному дереву. Так само вправи розкажуть, що переробка макулатури теж сприятливо впливає на збереження лісів, адже всього одна тонна макулатури зберігає життя 25 дерев.
 • Економія води. Питання з запасом прісної води давно хвилює вчених.

На вулиці, відправившись на прогулянку, кожен школяр абсолютно точно буде знати, навіщо дотримуватися таких правил:

 • Не ламати здорові гілки на деревах.
 • Не ловити комах, вони корисні та потрібні природі.
 • Не залишати після себе сміття.
 • Не нести додому здорових птахів, звірів.
 • Не розривати мурашники.

Цікава екологія для дітей ресурсу Childdevelop

Виконуючи завдання, школярі зможуть глибше зрозуміти природні процеси, зв'язок між ними. Вправи спрямовані на індивідуальний розвиток Вашого чада, на формування загальної екологічної культури.

Екологія для дітей - дуже важлива частина, як освіти, так і виховання. Загальна мета - не тільки поширення знань, але й внесок в майбутнє нашого Дому. Навчати за допомогою нашої літератури зручно. Завдання, вправи доступні онлайн, також їх можна завантажити безкоштовно.