Завдання на Великдень для дітей

(31)

Великодні розмальовки

Великдень - це один з найулюбленіших та популярних релігійних свят православних людей. Значення свята знайоме не лише дорослим, але й дітям вже з раннього віку. Підготовка до свята і пробудження інтересу дітей до православної культури ефективніше і приємніше проходять через їх власну творчість. Великодні розмальовки є відмінним рішенням зайняти дитину напередодні православного торжества.

Великодні розмальовки на сайті Childdevelop

Ігри на Великдень різноманітні, але не завжди відповідають віковим можливостям дитини. Даний розділ сайту пропонує маленьким жителям нашої країни проявити свої художні таланти в релігійній тематиці за допомогою оригінальних великодніх розмальовок.

Колекція друкованих матеріалів розроблена з зображенням тварин, предметів, святкових яєць. Всі малюнки не мають зразка, тому маленькому художнику пропонується самостійно визначити колірну гаму для зображення, тим самим дозволивши йому фантазувати та міркувати.

Батьки, бабусі і дідусі щорічно витрачають достатню кількість часу на підготовку до церемонії. Діти, онуки не завжди дозволяють вільно і спокійно займатися цим процесом, тому розфарбовування веселих та добрих малюнків стане справжньою панацеєю напередодні Великодня.

Ігри-розмальовки великодні яйця - це і творче заняття малюка, і навчальний процес в ігровій формі. Дитина зможе самостійно провести 1-2 години за одним з улюблених занять, а дорослим не доведеться відволікатися на її капризи.

Види пасхальних розмальовок

Дитячі розмальовки Великодні яйця представлені широким асортиментом, які містять різноманітні завдання для дітей на Великдень. Так, на сайті Ви зможете знайти:

  • 1. Веселі головоломки-розмальовки.
  • 2. Арифметичні завдання.
  • 3. Розмальовки святкових курчат та кроликів.
  • 4. Традиційні зображення пасхальної символіки.
  • 5. Великодні розмальовки англійською мовою.
  • 6. Великодній лабіринт-розмальовка.

Розмальовки-головоломки

Даний вид розмальовок виконаний в жанрі певного тематичного завдання-головоломки. Дитина не тільки зможе розфарбувати веселу картинку, але й вивчити написання слів заданої тематики, тренувати увагу, пам'ять, читання. Принцип завдання заснований на пошуці потрібних слів серед безлічі запропонованих літер.

Розмальовка «Пасхальна арифметика»

Як бачимо з назви дані великодні розмальовки для дітей засновані на математичних прикладах додавання та віднімання. Завдання нескладні і розроблені в дусі торжества. Інтерес розмальовки полягає в тому, що в залежності від рішення того чи іншого прикладу дитині пропонується розфарбувати зображення в певний колір.

Великодній алфавіт англійською мовою

Розмальовки розраховані на батьків, зацікавлених у вивченні англійської мови їхніми дітьми. В правах автори пропонують розфарбовувати зображення, всередині яких заховані літери англійського алфавіту. При цьому дитині пропонується самостійно вписати потрібні букви, щоб виконати завдання. Це розвиває у дитини пам'ять, мислення, увагу.

Великодні курча та кролик

Даним розмальовкам притаманні всі елементи головоломок, лабіринту і інших тематичних завдань. Однак вони виконані з зображенням веселого кролика або пасхального курчати. Як відомо, кролик - це пасхальний символ США та деяких країн Європи. Великоднє курча ж користується широкою популярністю у нас.

Великодній лабіринт

Розфарбування крашанок у вигляді лабіринту дозволяє дитині дістатися до яєчок та розфарбувати їх, пройшовши шлях по лабіринту. Цей різновид завдання вимагає від малюка уваги, терпіння та посидючості.

Вікові категорії великодніх розмальовок

Серед безлічі розмальовок з тематичними завданнями Ви знайдете потрібну Вашій дитині. Дитячі малюнки на Великдень в залежності від завдань розраховані на групи:

  • 1. Дітей дошкільного віку.
  • 2. Дітей молодшого шкільного віку.

Великодні розмальовки, пропоновані авторами тематичних матеріалів, розраховані не на бездумне розфарбовування малюнків. Художники передають підростаючому поколінню цінність православної культури за допомогою великодніх зображень і вміло поєднують малюнки на Великдень з ігровими завданнями. Таким чином, дитина не просто проводить своє дозвілля, а й проходить процес навчання в творчій формі.

Діти дошкільного віку

Розмальовки для дітей даної вікової категорії містять переважно прості завдання, здатні розвинути дрібну моторику, пам'ять, мислення. Практичні завдання націлені на те, як навчити маленьку людину аналізувати, міркувати. Дитячі малюнки на Великдень не містять кольорових зразків та дозволяють пізнати колірну гамму і призначення кожного кольору, самостійно, за допомогою кмітливості та фантазії.

Великдень для дошкільнят починається з барвистого світу зображень і цікавих простих задачок.

Школярі

Молодші школярі - це в основному група дітей від 6 до 10 років, які вже вміють рахувати, читати та писати. Великодні завдання виконані в дусі різноманітних головоломок, лабіринтів, ігор зі словами, літерами, цифрами. Арифметичні приклади дозволять зміцнити набуті в молодшій школі навички додавання та віднімання, а ігри зі словами збільшать словниковий запас, підвищать рівень правопису. Нестандартний підхід мають розмальовки з наявністю англійського алфавіту. Ці великодні розмальовки дозволять вивчити англійську мову в атмосфері релігійних традицій. Великдень для молодших школярів стане захоплюючою і барвистою подорожжю в світі цікавих ігор та завдань, що тренують пам'ять, кмітливість, арифметичні та граматичні вміння.

Великодні розмальовки Ви можете завантажити безкоштовно в будь-який зручний для Вас час. Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних користувачів. Не забудьте для цього пройти швидку реєстрацію!