Українська мова та читання для дітей

(3836)

Вивчення мови та читання для дітей

Психологічні, біологічні та інші наукові дані довели, що найкращім етапом формування здатності людини до навчання є період його дитинства. У ранні роки людський мозок, кажучи зрозумілою мовою, є вкрай пластичною структурою, відкритою для всього нового і прагнучою пізнавати навколишній світ. Важливим чинником тут є вивчення мови, адже мова - фундамент, на якому будуються не лише соціальні стосунки впродовж усього нашого життя, але і психологічний духовний базис нас самих. Саме тому мова і читання для дітей є такими важливими функціональними навичками, яким батьки повинні приділити величезну увагу.

Особливості навчання дітей мові і читанню

Навчання дитини має, проте, і свої особливості. Дуже важливо зацікавити дитину у вивченні конкретного предмету, щоб вона не відволікався на інші речі. Величезну допомогу в цьому надають батькам практичні завдання для вивчення мови - захоплююче і корисне зайняття для кожної дитини. На власне навчання дитина дивиться зовсім не так, як доросла людина, адже вона не оперує категоріями корисності або вкладів у майбутнє. Малюк дивиться і вивчає лише те, що цікаво йому, але кожним батькам посилі направити свою дитину в потрібне русло. Нерідко на цьому етапі виникають складнощі, із-за яких навчання дитини читанню може затягнутися. Саме для таких випадків дитячими психологами і педагогами були розроблені завдання для навчання читанню, завдяки яким читання стане для дитини ще однією захоплюючою грою.

Іноземна і рідна мова

Є прекрасний вираз, з яким погодиться будь-який лінгвіст - "Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти і людина". Як вже було викладено у першому абзаці, найбільш відкритим до вивчення нової мови по біологічним причинам є саме дитина. На цьому етапі можливо закласти основу вивчення мови, що є вкрай корисним і важливим у майбутньому. Не варто відразу ж навчати свою дитину іноземним мовам, адже синтаксичний і логічний апарат повинен сформуватися спочатку на основі рідної мови. Звідси і виникає необхідність щоб російська і українська мова для дітей викладалась у веселій і цікавій формі. Вчимо мову для дітей граючи - відмінний спосіб навчання, який сподобатися як дітям так і їх батькам.

Переваги ігор у навчанні читання

Представлені на Childdevelop практичні завдання допоможуть Вам зацікавити свою дитину у величезному світі мов і символів. Краще всього з цим завданням впоратися, якщо вчимо мову граючи з дитиною. Пам'ятайте, що діти вкрай грайливі і безтурботні. Використайте це у свою користь і завантажте ігри що навчають читати безкоштовно з нашого сайту. Вчимо мову для дітей разом з сайтом childdevelop.com.ua!