Я досліджую світ

(1591)

Я досліджую світ – завдання для школярів

Скільки місяців у році і як вони називаються? Хто наші найближчі сусіди в галактиці і в якому будиночку живе кінь? Якщо ваш син або донька постійно ставлять такі питання і прагнуть знати якнайбільше, їм безперечно сподобаються завдання з предмета “Я досліджую світ”. Найоригінальнішу добірку таких вправ ви знайдете в окремому розділі нашого сайту.

Що потрібно знати дорослим

Світ, що нас оточує, неоднозначний, але яскравий і різноманітний, тому завдання для дітей можна підбирати індивідуально. Ви можете орієнтуватися на рекомендації педагогів, а також особисті вподобання малюка.

Більшість завдань для дітей, розрахованих на розширення знань про навколишній світ, враховують норми та вимоги обов'язкової шкільної програми. Але серед них трапляються й досить оригінальні вправи, яких немає у підручниках для молодших класів.

У чому полягає користь завдань “Я досліджую світ” для дітей?

Ви можете скільки завгодно розповідати своїми словами хлопчикам і дівчаткам про те, як влаштований Всесвіт і як називаються пори року. А також читати величезні дитячі енциклопедії, розглядаючи в них кольорові вкладки з фото і малюнками. Але важливо не просто забезпечити школяра навчальним матеріалом, а й закріпити цінні знання. Зробити це можна за допомогою правильно підібраних завдань про навколишній світ, завантажених з нашого сайту.

Для ефективного закріплення знань ідеально підходить ігрова форма. Такі вправи побудовані за простим принципом «умова (питання) відповідь». Їх безперечними плюсами є:

  • різноманітність тем;
  • доступне для розуміння формулювання;
  • яскраві ілюстрації;
  • зручна структура: писати відповіді можна безпосередньо на роздрукованих примірниках.

Вправи на тему “Я досліджую світ” допоможуть дітям:

  • розвинути логічне мислення;
  • зміцнити пам'ять;
  • підвищити уважність;
  • навчитися концентруватися на найважливішому;
  • поліпшити зорову та просторову координацію;
  • легко адаптуватися у суспільстві.

Також практичні завдання для дітей на тему навколишнього світу сприяють збагаченню словникового запасу та підвищенню грамотності, одночасно спрощуючи їх соціалізацію. Всі ці навички будуть корисні як у середніх та старших класах, так і у подальшому дорослому житті.

Великий вибір на будь-який смак

На нашому сайті ви знайдете захоплюючі практичні завдання, що дозволяють учням молодших класів вивчати навколишній світ та розширювати свої знання про нього. Серед найпопулярніших є такі:

  • Часи та місяці року. Найдопитливіші хлопчики та дівчатка зможуть дізнатися, скільки сезонів у році, а потім легко порахувати, коли настануть довгоочікувані канікули. Або зрозуміти, скільки часу залишилося до Дня народження.
  • Світ тварин. Живете у великому мегаполісі і не маєте змоги регулярно водити малюка у цирк чи зоопарк? Запропонуйте дитині знайомитись із захоплюючим світом фауни за завданнями для молодших школярів на тему навколишнього світу. Діти зможуть не тільки вивчити назви тварин, але й дізнатися про середовище їх проживання, звички та уподобання. Кращий вибір для юних природознавців та чомучок!
  • Моя сім'я. Ким доводиться син татового брата і що цікавого можна розповісти про бабусю? Які компліменти можна зробити мамі? Все це та багато іншого допоможуть дізнатися завдання про сім'ю. Адже про своїх родичів потрібно знати якнайбільше! Такі завдання про навколишній світ допомагають поліпшити стосунки і згуртувати сім'ю.
  • Професії. Якщо ваш син чи дочка не можуть визначитися, ким хочуть стати, запропонуйте їм вивчити найпопулярніші професії. Можливо, саме в таких вправах вони знайдуть собі цінну підказку?

Де брати нові завдання “Я досліджую світ” для школяра?

Ви можете легко зайти у вільний час на наш сайт і скачати з нього безкоштовно найцікавіші вправи. Вибирати їх у каталозі можна довільно, за фото, описом або тематикою.

Щоб дитині було зручніше виконувати готові завдання – Я досліджую світ, рекомендуємо заздалегідь підготувати їх. Для цього завантажте їх на ваш комп'ютер або ноутбук в окрему папку і роздруковуйте у форматі А4 або А5. Виконані вправи можна зберігати, періодично повертаючись до них і повторюючи пройдений матеріал.