Завдання для дітей 7-8 років (2 клас)

(3684)

Завдання та задачі для 2 класу

У початковій школі одним з найважливіших моментів, на який слід звернути увагу батькам і педагогам є розвиток мислення і навичок дитини. 2 клас - це час, коли необхідно навчитися розвивати логічне мислення, тренувати пам'ять, увагу, моторику, закріплювати навички, отримані в попередні роки. Вік 7-8 років дуже важливий для формування навичок дитини для подальшого плідного навчання. Дуже часто буває, що діти, які мають хороші здібності, погано розвивають їх на початкових етапах навчання, в результаті має місце погана успішність в майбутньому. Завдання та задачі для 2 класу розроблені як додаткові вправи для допомоги дитиням у вивченні шкільної програми. Їх може виконати кожен учень.

Для розвитку мовних, комунікативних, математичних навичок, загальної ерудиції, пам'яті і уваги ми пропонуємо Вам практичні завдання для другого класу. Вони допоможуть Вашій дитині розкрити свої самі кращі здібності. 

Математичні і логічні завдання для другого класу

У математичний блок завдань входить вивчення арифметики, складання і віднімання чисел, робота з простими рівняннями, основи геометрії і завдання на розвиток просторового мислення. Також тут ви знайдете багато завдань, особлива увага в яких приділена завданням на розвиток логічного мислення. Логічні завдання для другого класу мають не лише математичну спрямованість, але також відносяться і до мовознавства, знань про навколишній світ, розвивають у дитині логічне мислення, прищеплюють системність в освоєнні наук.

Завдання для другого класу по читанню і мові

Завдання для 2 класу по російській і українській мові закріплюють основні навички в мовознавстві. Тут опрацьовується великий комплекс програмного матеріалу, від прописів і каліграфії, правильних наголосів і фонетики до розкладання слів на складові частини. Дітям даються початкові знання про синтаксис. Вправи також збагачують словниковий запас дитини.

Також для роботи з другокласниками доступні завдання, що прищеплюють дитині любов до читання, літературні здібності, що розвивають його. Ці завдання для другокласників побудовані на скарбах фольклору, народних казках, піснях, мудрості прислів'їв. Дитина вчиться розуміти сенс прислів'я, підбирати як синонімічні, так і протилежні по сенсу слова і речення. Також дитина знайомиться з літературними творами. Персонажі казок із популярної дитячої літератури роблять навчання читанню легким і цікавим.

Додаткові завдання для дітей другого класу

Додаткові завдання для дітей другого класу розвивають загальну ерудицію, пам'ять, увагу, моторику. У них в веселій ігровій формі діти дізнаються велику кількість цікавих фактів про природу, рослини і тварини, країни світу і людей. Отримують корисні знання, підвищуючи свій культурний і освітній рівень. На нашому сайті Ви завжди можете завантажити безкоштовно практичні завдання для 2 класу. У нас розміщена велика кількість цікавих вправ і задач. Другий клас завдання від childdevelop.com.ua - це пізнавально, цікаво і легко! Ми постійно розміщуємо нові практичні завдання для 2 класу і будемо раді допомогти Вам у навчанні Вашої дитини. Виконувати завдання дитина може як самостійно, так і спільно з батьками.