Прописи та розмальовки цифри 1 для дітей

(30)

Цифра 1 – прописи та розмальовки для дітей

Щоб навчити дитину правильному написанню цифр, потрібно докласти чимало зусиль. Адже для відмінного результату малечі треба не лише вивчити числа напам’ять, але й тренуватись вміло переносити їх на папір. Почати можна зі знайомства із цифрою 1. Саме число і цифра 1 стане провідником для дітей до цікаво світу математики. А щоб цифра 1 одразу піддалась написанню, для навчальних вправ такого типу радимо спеціальні матеріали для уроків – роздаткові картки українською мовою, що готові до скачування  і друку.

До речі, саме такі прописи цифри 1 у вигляді завдань у зразках з малюнками рекомендовані реформою НУШ – Новою українською школою. Уній йдеться про організацію цікавої та приємної атмосфери для навчання школярів. Для цієї цілі й використовуються оригінальні додатки до основного матеріалу уроків, як-от трафарети цифри 1. Завдяки цікавим сюжетам та завданням дітки вивчатимуть арифметику із захватом та вдвічі швидше затренують не тільки, як писати цифру 1, але й інші числа.

Які картки для вивчення цифри 1 можна знайти на нашому сайті «Розвиток дитини»?

У каталозі представлено 20 варіантів роздаткових карток для вивчення чисел та цифри 1 у молодших групах продовжених днів та початкових класах. Ось найпопулярніші з них:

  • Цифра 1 у форматі розмальовок. Такі завдання перетворять вивчення числа і цифри 1 на приємне проводження часу та не акцентуватимуть увагу на самому навчанні. Тож вчимо дитину цифрі 1 та іншим основам математики легко та невимушено;
  • Цифра 1 у вигляді пропису. Завдання створені у форматі зручних карток, з якими дитина навчиться правильному написанню цифри 1 за допомогою підказок  – стрілок, що вказують послідовність рухів за пунктирними лінями для відтворення цифри 1 за шаблоном;
  • Навчальна гра «Дороги і цифри». У вправах такого типу цифра 1 зображена як картинка дороги.  Батьки, вихователі чи вчителі можуть запропонувати малечі погратись на ній улюбленими машинками або фігурками. У такий спосіб дитина візуально запам’ятає правопис «одиниці» та надалі легше сприйматиме прохання відтворити її на папері самостійно;
  • Картки для вивчення чисел від 0 до 9. Завдання такого типу містять картинки із цифрами, у яких потрібно спочатку розмалювати ті, що позначені номером «1». Далі дитина познайомиться із цікавим трафаретом та вчитиметься вірно писати цифру 1. Ці вправи продемонструють малечі відповідність чисел предметам, а також стануть чудовою основою для подальшого вивчення математики.

Чому наші картки такі популярні серед вихователів садочків, вчителів та батьків?

  • розроблені за сучасною методикою навчання;
  • рекомендовані Новою українською школою;
  • знайомлять дітей з навчальними предметами легко та невимушено;
  • створені українською державною мовою;
  • миттєво завантажуються та роздруковуються;
  • безкоштовні для усіх зареєстрованих користувачів.

Ці та інші роздаткові картки на сайті «Розвиток дитини» легко завантажити та роздрукувати у форматі pdf. Вони створені спеціально для садочків, шкіл та просто відповідальних сімей, що використовують сучасний підхід до навчання дітей. Адже саме ігровий формат сприятиме гармонійному розвитку особистості та спонукатиме малечу вчитися новому.