Англійська мова для підготовки до школи

(217)

Англійська мова для дітей 5, 6 років (Підготовка до школи)

Англійська мова - основа дошкільного навчання. Головне завдання - адаптація дитини до майбутньої школи. Ось чому англійська для підготовки до школи передбачає базове ознайомлення дитини: вивчення алфавіту, кольорів, стандартних фраз, тварин. Завдання полягає, щоб дитина зуміла правильно вимовляти слова, мала певний лексичний запас, розуміла іноземну мову, уміла логічно мислити.

Основні посібники з англійської для підготовки до школи

Пропонуємо зазирнути в розділ - практичні завдання для дошкільнят і вибрати в режимі онлайн відповідний посібник:

  • алфавіт;
  • назва квітів;
  • кросворди;
  • правопис букв: A, B, C, D .... X.

Всі посібники, представлені у великому асортименті, розроблені кращими педагогами, відповідно до сучасних освітніх норм. Їх можна завантажити онлайн.

Практичні завдання для другого етапу навчання

Як тільки дитина освоїть базові знання, можна переходити до складнішого етапу навчання. На увагу заслуговують розвиваючі схеми в картинках. Наприклад: описати особу іноземною мовою, охарактеризувати малюнки на тему «Хеллоуїн», «Різдво», пройти лабіринт.

У чому переваги представлених посібників

Пропонуємо вивчити англійську мову для підготовки до школи за допомогою яскравих, цікавих посібників, призначених для дітей 5,6 років. Творчий підхід дозволяє домогтися максимальних результатів. Ігри пізнавальні, захоплюючі, цікаві. У будь-який час можна безкоштовно все роздрукувати, враховуючи особисті побажання, тематику уроку. Ресурс відкритий, працює в режимі онлайн. Надайте своїй дитині можливість вибору.

Пропонуємо вивчити англійську для підготовки до школи з нуля якісно, ​​швидко, захоплююче, розвинути комунікативні здібності, логічне мислення.