Математика для 2 класу

(859)

Математика для дітей 7-8 років (2 клас)

У віці 7-8 років діти продовжують активно розвиватися, вони вбирають нові знання, як губка. У цей період розвивається логіка, математичне мислення. Зараз важлива роль не тільки шкільних педагогів, а й батьків, які повинні закріплювати з дитиною отримані в школі знання і підготувати до наступного року навчання в школі. На сайті Childdevelop в розділі «Математика для 2 класу» пропонується набір різних завдань для закріплення пройденого матеріалу в школі і додаткового розвитку математичних здібностей.

Згідно з оновленим стандартом до кінця другого класу діти повинні знати і вміти виконувати:

  • 1. Операції з числами в межах ста, в тому числі усне додавання.
  • 2. Поняття про множення і ділення чисел.
  • 3. Мати уявлення про одиниці маси, грошей, часу, відстані.
  • 4. Розуміти різницю між простими геометричними фігурами, вміти зобразити їх на листочку в клітинку.

Це не повний перелік основних вимог до другокласника. Не варто забувати, що крім цього необхідно розвивати логічне мислення. Якраз на це і спрямовані завдання з математики для 2 класу, які розміщені в даному розділі. Всього на сайті представлено більше ста різних посібників, які містять завдання і приклади з математики для 2 класу на тему арифметичних дій над числами, часом, мір довжини і ваги, геометрії.

Опис завдань з математики для 2 класу, представлених на сайті

Всі матеріали ресурсу представлені у вигляді наочних посібників та ігор, які викликають інтерес у дітей. Всі завдання, наочні посібники, тести можна завантажити. Але для цього користувачеві необхідно безкоштовно зареєструватися на сайті.

Яскраві картинки цікавих вправ з математики перетворять заняття в захоплюючу гру. Цікаві завдання з математики для 2 класу з веселими персонажами запам'ятаються малюкові і зроблять процес навчання веселим.

Розділ сайту, присвячений математиці у 2 класі, містить завдання, які повністю відповідають освітній програмі. Всі вони мають різний рівень складності, учень не буде зупинятися на досягнутому результаті. Розвиваючі завдання оформлені як таблиці, лабіринти, піраміди, розмальовки. Математика в картинках дозволяє закріпити шкільну програму. Більш того, по ній батьки і педагоги зможуть підготувати дітей до контрольних робіт. А це повинно стати відмінним фундаментом для участі в олімпіадах з математики.

Висока якість завдань дасть можливість роздрукувати завантаженні картки.

Кому призначені навчальні матеріали з математики для другого класу

Немає необхідності мати спеціальні навички, щоб розібратися із завданнями і займатися математикою для 2 класу зі своїм чадом. Завдання і приклади на порталі Childdevelop.com.ua підійдуть як для батьків, так і для педагогів:

Батькам

Хто, як не батьки, зможуть подбати про свою дитину? Вони хочуть дати своєму спадкоємцеві тільки краще - кращу освіту і краще майбутнє. Це можна зробити з сайтом «Розвиток дитини», де зібрані сотні задачок з математики для 2 класу в рамках шкільної програми і не тільки. З ними математика для другого класу ніколи не буде нудним заняттям. Цікаві логічні завдання урізноманітнюють навчання. Додаткове навчання за представленими посібниками у вигляді карток з малюнками, розмальовок дасть можливість батькам підготувати чадо до прийдешніх підсумковим робіт і закладе фундамент для отримання подальших знань. Виконання вправ підвищеної складності полегшить подальше навчання, дитина буде підготовлена до складнощів. Наприклад, до рівнянь та інших тем, які очікують його в старших класах.

Для перевірки правильності рішення всі завдання представлені з відповідями і, при необхідності, поясненнями.

Викладачам

Для вчителів молодших класів, які хочуть урізноманітнити свої уроки наш сайт просто незамінний. За матеріалами інтернет-ресурсу можна скласти урок не тільки в рамках програми, а й підібрати готові завдання і приклади для додаткових завдань, наприклад в групу продовженого дня. Представлені завдання для другого класу з математики стануть опорою, якщо дітям набридли стандартні завдання з підручника.

Всі картки можна завантажити і роздрукувати. Таким чином, можна створити свої наочні та роздаткові матеріали. У пріоритет зібраних на сайті практичних вправ ставиться розвиток логічного мислення у дітей, яке їм необхідно буде при вивченні дисциплін у старшій школі.

Чому варто скористатися матеріалами з математики для 2 класу з нашого порталу

Зібрана математика для 2 класу на сайті - це набір готових завдань і прикладів для дітей у віці 7-8 років. У них робиться наголос на розвиток логіки. Завдання допоможуть підготувати дитину за шкільною програмою, до контрольних робіт. Завдання підвищеної складності знадобляться для найбільш кмітливих дітей і груп продовженого дня.