Математика для 1 класу

(1021)

Математика для дітей 6-7 років (1 клас)

Величезна кількість завдань школярі опрацьовують самостійно. Батьки першокласників часто губляться, шукаючи де дістати необхідні посібники. На сайті Childdevelop зібрані розвиваючі картки, приклади, логічні задачі, лабіринти. Матеріали розділу «Математика для 1 класу» обов'язково зацікавить юних школярів та їхніх батьків.

Чому потрібні додаткові завдання з математики для 1 класу

Похід в школу - великий стрес. Мінімізувати його допоможе підготовка і додаткове навчання. Серед запропонованих посібників є збірники з такого роду вправами.

Прописи

За програмою математики для 1 класу прописам приділяється мало часу, тому починати тренування варто обов'язково. Першокласникам можна запропонувати домалювати геометричну фігуру, намалювати малюнок по клітинках. Після освоєння простих вправ варто переходити до прописів цифр. У каталозі представлено кілька варіантів прописів і завдань для тренування пальців. Серед них можна знайти матеріали навіть для самого неслухняного школяра.

Картки

Популярністю в навчанні користуються картки. З ними простіше освоїти рахунок і математичні операції додавання-віднімання.

Тренування на визначення розміру одного предмета по відношенню до іншого також краще проводити з картками. Постійно працюючи з цією вправою, дитина легко розпізнає предмети за ознакою «високий», «низький», «великий», «маленький».

Загальний розвиток

Математика для першокласників призначена не тільки для освоєння дітьми математичних операцій. Це тренування логіки, просторової уяви. Навчальні матеріали, спрямовані на загальний розвиток дітей:

  • пошук однакових фігур;
  • виключення зайвого;
  • малюнки по клітинам;
  • вибір вірної відповіді серед кількох хибних;
  • визначення часу.

Цікаві завдання мають практичну основу. Їх мета - навчання основам арифметики, розвиток мислення, вміння застосовувати отримані навички.

Допомога з математикою в 1 класі

У школі діти отримують відразу великий обсяг інформації. Нерідко малюк не встигає розібратися і освоїти одну тему, як слідом вже йде інша. Щоб допомогти дитині, на сайті складена добірка посібників по декількох напрямках. З її допомогою простіше систематизувати знання, пояснити незрозумілий предмет.

Цікава математика

Дітей зацікавлять незвичайні приклади з математики для 1 класу. Цікаві розвиваючі ігри тренують логіку, просторове мислення. Відмінний приклад цікавих математичних вправ:

  • арифметичні розмальовки;
  • пошук відсутніх фігур;
  • математичні кросворди;
  • пошук правильних прикладів.

Рішення прикладів подається в ігровій формі. Навчаючись у такий спосіб, першокласник не буде перевтомлюватися.

Приклади рішень математичних задач

Розділ зібрав типові завдання для 1 класу з математики. Вони подаються в доступній формі. Для початківців, зовсім юних математиків роз'яснюються завдання, проілюстровані рішення. Незвичайні вправи допоможуть закріпити навички. Для цього можна використовувати арифметичну піраміду або лабіринт.

Практичні завдання йдуть з ілюстраціями. Якщо супроводити завдання з математики для 1 класу картинками, воно краще сприймається дітьми 6-7 років, ніж сухий текст.

Логічні завдання

Батькам не варто зациклюватися на вирішенні завдань. Вирішуючи тільки приклади для 1 класу з математики, можна відбити у дітей бажання вчитися. Завдання по шкільній програмі варто розбавити логічними задачами і загадками, лабіринтами, головоломками. Навчатися з цікавими і веселими вправами - простіше і швидше.

Математика для першокласників - наука не нудна. Знайомити дитину з предметом можна за допомогою ігрових завдань і конкурсів. Зробивши цікаву добірку логічних лабіринтів, можна надовго захопити чада.

Матеріали з математики для 1 класу вчителям

Перед учителем стоїть важливе завдання. Школярам потрібно дати необхідний обсяг знань, проконтролювати правильність розуміння теми. Вправи, зібрані на порталі, позбавляють від необхідності нескінченно складати приклади для першокласників з математики. За допомогою навчальних матеріалів можна організувати вікторину, провести математичні конкурси.

На сайті можна підібрати завдання для першокласників з математики для самостійного розбору на літо. Є кілька рівнів складності. Є й найпростіші приклади, і завдання для олімпіади. Посібники можна роздрукувати або зробити презентацію для наочного пояснення.

Доступність матеріалів з математики для 1 класу

Прекрасно знаючи про всі складнощі математики для першокласників, був створений проект з підбіркою навчальних матеріалів. Завдання поділяються за складністю. Серед них знайдуться матеріали на будь-який смак. Посібники доступні онлайн. Завантажити їх можна безкоштовно.

Математика для 1 класу - предмет, що вимагає повного розуміння і освоєння матеріалу. У розділі зібрані якісні і сучасні посібники, що в цьому допоможуть.